500 TL bütçeye telefon tavsiyesi

Lumia 720 ön kamera ve Zeiss lensli arka kamerasıyla daha avantajlı Lumia 630'a göre. 630'un işlemcisi daha iyi ama bu farkı günlük kullanımda değil genelde oyunda veya çok fazla işlemi aynı anda yaparken hissedersiniz. Bu yüzden Lumia 720 diyorum. (Alırsanız kullanmadan önce tüm güncellemelerin yapın :) )

Annem Lumia 720 kullanıyor. İncelemesini yaptım, göz atabilirsin:
Lumia 720 İncelemesi

Tamam arkadaşlar sağolun. Kamera önemliymiş alan arkadaş için ön ve arka kamera bakımından o fiyata Lumia 720 mi tercih etmeliyiz.
Bence 720 en iyi tercih. O bütçede kamerası 5 mp'in üstünde olan tek model. Artı olarak Zeiss lensi var, bu da kamerada önemli avantaj.

Peki Windows 8.1 le uyumu nasıl. Kaldırabiliyor mu? Çalışma hızı nasıl.

Telefon çok akıcı ve hızlı. Ram'in 512 mb olması sadece büyük boyutlu oyunlarda sizi etkiliyor onun dışında hiçbir şekilde telefon performansını etkilemiyor. İlerleyen zamanlarda da tüm Lumia serisi gibi güncelleme alacak.
Tek eski tarafı mağazada bazı uygulamaların bulunmaması ve bulunan meşhur uygulamaların da bazılarının Android'deki kadar iyi olmaması. İncelememe göz atmanı tavsiye ederim, yukarıda linkini vermiştim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı