1.000 TL IPS monitör önerisi

Philips 241E1SCA-00 23.6" 75Hz FHD Curved monitör öneririm.​

Hem kaliteli marka, hem de size hitap edebileceğini düşündüğüm bir monitördür. Linkte bırakayım: Philips 241E1SCA-00 23.6" 75Hz FHD Curved Monitor Fiyatları

avansas.com da en ucuzmuş. Güvenilir mi hocam

Nereden nasıl aldı hocam o fiyata :D bende bekliyeyim ona göre
2 Gün önce bu monitörü satın aldım 720p den 1080p ye ve 18.5' ten 24' e geçmenin verdiği duyguyu anlatamam. Ürün çok kaliteli tavsiye ederim. Freesync, 75 hz , 1ms tam f/p.
Gerçek 8bit mi hocam yoksa 6bit+frc mi

Gerçek 8 bit mi hocam yoksa 6 bit+frc mi?
6 bit + FRC. Eğer IPS alacaksanız benim attığımı öneririm (Philips 246E9) diğerleri birbrinin kopyası gibi, sadece renk gamutları daha düşük. Ha, ama onda da yukarı-aşağı yok.

VA alacaksanız Avansas'daki alınabilir belki ama o da 6 bit + FRC. Sizdeki AOC'dan daha kötü olacaktır. Kavis düşünürseniz ilk konudaki MSI en iyilerindendir. Hem gerçek 8 bit, hem de renk gamutları oldukça yüksek.

Hocam bunlar 8bit mi yoksa 6bit+Frc mi . Siz hangisini önerirdiniz ?

6 bit + FRC. Eğer IPS alacaksanız benim attığımı öneririm (Philips 246E9) diğerleri birbrinin kopyası gibi, sadece renk gamutları daha düşük. Ha, ama onda da yukarı-aşağı yok.

VA alacaksanız Avansas'daki alınabilir belki ama o da 6 bit + FRC. Sizdeki AOC'dan daha kötü olacaktır. Kavis düşünürseniz ilk konudaki MSI en iyilerindendir. Hem gerçek 8 bit, hem de renk gamutları oldukça yüksek.
Hocam hangi Msi dan bahsediyorsunuz. Avansas güvenilir mi bilemedim. Sizce 8bit ile 6bit+frc nin ciddi manada farkı olur mu
2 Gün önce bu monitörü satın aldım 720Pden 1080P'ye ve 18.5'ten 24'e geçmenin verdiği duyguyu anlatamam. Ürün çok kaliteli tavsiye ederim. FreeSync, 75 Hz, 1ms tam F/P.

Aşağı yukarı ekran döndürülebiliyor mu hocam? Renkleri nasıl film izlerken falan. 8Bit mi 6Bit+frc mi? 60Hz'li olan ile farkı 150TL. 60 Hz'li tercih edebilirim aslında. Film izlemek için alacağım sadece

@APlusMath

Bu.

6 bit + FRC ile 8 bit arasında bayağı fark var. Hem 6 bit + FRC, hem de 8 bit monitör deneyimlerdim, ikisini (İkisi de IPS idi ayrıca) yan yana koydum. Artan renk gamutlarının da etkisi olsa da fark bayağı vardı.

@APlusMath

Bu.

6 Bit + FRC ile 8 Bit arasında bayağı fark var. Hem 6 Bit + FRC, hem de 8 Bit monitör deneyimlerdim, ikisini (İkisi de IPS idi ayrıca) yan yana koydum. Artan renk gamutlarının da etkisi olsa da fark bayağı vardı.

@APlusMath

Bu.

6 Bit + FRC ile 8 Bit arasında bayağı fark var. Hem 6 Bit + FRC, hem de 8 Bit monitör deneyimlerdim, ikisini (İkisi de IPS idi ayrıca) yan yana koydum. Artan renk gamutlarının da etkisi olsa da fark bayağı vardı.

Işık sızması çok olur diye yaklasmıyorumda. 8Bit gerçek ve renkler çok iyiyse, tercih edebilriim. Sonuçta bu fiyata en iyi ürün bu galiba. Bunun 999TL olması bile mucize sanırım

Işık sızması çok olur diye yaklasmıyorum da. 8 Bit gerçek ve renkler çok iyiyse, tercih edebilirim. Sonuçta bu fiyata en iyi ürün bu galiba. Bunun 999TL olması bile mucize sanırım.
Mucize de değil, ama gayet iyi. VA panel bu arada. Bu fiyata en iyi VA panel, evet.

IPS isterseniz de Philips veya Asus öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı