300TL Red Switch mekanik klavye önerisi

aga sana yalan söylemek istemiyorum ama sabahtan beri bu klavyeye bakıyorum adeta aşık oldum ama sıkıntı şurada 300 tlnin hepsini ben vermicem yarısından çoğunu babama kitliyeceğim için bu klavyenin pahalı olması bana biraz endişe uyandırıyor
Babana "Şimdi 3-5 bir şey fazla ver, ileride daha fazlasını vermek zorunda kalma" de :D. Dandik bir şey alıp 2 sene sonra yeni bir klavye almaktansa şimdi kaliteli alıp uzun süre kafanın rahat etmesi daha mantıkı. Bence babanı ikna edebilirsin. Şimdiden kolay gelsin.

Babana "Şimdi 3-5 bir şey fazla ver, ileride daha fazlasını vermek zorunda kalma" de :D. Dandik bir şey alıp 2 sene sonra yeni bir klavye almaktansa şimdi kaliteli alıp uzun süre kafanın rahat etmesi daha mantıkı. Bence babanı ikna edebilirsin. Şimdiden kolay gelsin.
Babamı ikna ettim etmesine ama rampage orion konusunda ikna ettim rampagenin ürünleri hoşuma gidiyodu .Birazcık daha araştırınca bu ürünü gördüm tabiki trust gibi yazılımı yok galiba, gene araştırıcam ama babamla bu konuda hemfikir olduk :) yakın bir zamanda almayı düşünüyorum
Bu arada çok sağol :)

Babamı ikna ettim etmesine ama rampage orion konusunda ikna ettim rampagenin ürünleri hoşuma gidiyodu .Birazcık daha araştırınca bu ürünü gördüm tabiki trust gibi yazılımı yok galiba, gene araştırıcam ama babamla bu konuda hemfikir olduk :) yakın bir zamanda almayı düşünüyorum
Bu arada çok sağol :)
O fiyata mekanik olan ama kalitesiz Rampage klavyeleri bulunuyor fakat mekanik hisli olup kaliteli olan klavyeler de bulunuyor. Cooler Master MK110 bakmanı öneririm mekanik hisli fakat memnun kalacağına kesinlikle eminim. Bir de eğer RGB takıntın yoksa Bloody B418 de bakabilirsin.

Geri
Yukarı