1.000 TL'ye fare önerisi

Bütçe
1000

Furkanreyix

Picopat
Son düzenleyen: Moderatör:
Mouse almak istiyorum. 1000 TL civarı kablosuz ve şarjlı olursa iyi olur bir de herhangi bir ışığı olursa güzel olur kafamda şu mouse var suanlik ama Ali Express ile geleceği için pek güven vermiyor.

63.37AU $ 60% OFF|Deluxe M800 PRO PAW3370 optik Bluetooth kablosuz oyun fare 19000 DPI programlanabilir Åarj edilebilir ergonomik PC için kablolu fareler| | - AliExpress

Hocam bu fiyata öyle iyi bir Wireless fare beklemeyin bu bütçeye kablolu çok güzel fareler öneririm.

Mouse almak istiyorum. 1000 TL civarı kablosuz ve şarjlı olursa iyi olur bir de herhangi bir ışığı olursa güzel olur kafamda şu mouse var suanlik ama Ali Express ile geleceği için pek güven vermiyor.

63.37AU $ 60% OFF|Deluxe M800 PRO PAW3370 optik Bluetooth kablosuz oyun fare 19000 DPI programlanabilir Åarj edilebilir ergonomik PC için kablolu fareler| | - AliExpress

Bloody alabilirsin güzel marka.

Üstteki TR sitesi ve ürün açıkçası iyi çıkış yaptı R1 SE modeli daha ucuzdu ancak stoklar bitmiş bunlara bakabilirsiniz.

Üstteki TR sitesi ve ürün açıkçası iyi çıkış yaptı R1 SE modeli daha ucuzdu ancak stoklar bitmiş bunlara bakabilirsiniz.

Hocam çok teşekkür ederim bunlar çok güzel Mouse'lar ama ışıklı bir mouse yok mu genellikle gece kullandığım için lazım olmuyor değil ve benim laptop da sadece klavyenin beyaz ışığı var o yüzden de biraz ışık takıntım var sanırım ama yoksa bu önerdiklerinizden birisini almayı düşünüyorum özellikle ilk önerdiginizi ama Trendyol, Hepsiburada Amazon dışındaki sitelerde garanti ve iade nasıl işler hiç bilmiyorum bu konuda wraithesports sitesine guvenebilir miyim? Teşekkürler

Hocam çok teşekkür ederim bunlar çok güzel Mouse'lar ama ışıklı bir mouse yok mu genellikle gece kullandığım için lazım olmuyor değil ve benim laptop da sadece klavyenin beyaz ışığı var o yüzden de biraz ışık takıntım var sanırım ama yoksa bu önerdiklerinizden birisini almayı düşünüyorum özellikle ilk önerdiginizi ama Trendyol, Hepsiburada Amazon dışındaki sitelerde garanti ve iade nasıl işler hiç bilmiyorum bu konuda wraithesports sitesine guvenebilir miyim? Teşekkürler.

Merhaba wraithesports sitesi oldukça güvenilirdir. Wp destek hattı olsun ilgileri olsun. Maalesef kendi ürünleri hariç açılmış ürünlere iade politikası yok ama garanti sürecinde çok yardımcı oluyorlar. Onun dışında bence ışık olayını unutun ürünün donanımlı olması performanslı olması RGB'den daha önemli bir unsur. Onun dışında ha yok bunlar hiç umurumda değil derseniz bu fiyata yok gerçekten Delux M800 RGB vardı onunda stokları yok. Onun dışında Aerox 3 Wireless vardı onunda fiyatı uçuk durumda onun dışında kayda değer bir Razer cobra Pro var o da büteçinizi aşıyor anca ikinci ellerde 1.8-2K arasında bulabilirsiniz.

Merhaba wraithesports sitesi oldukça güvenilirdir. Wp destek hattı olsun ilgileri olsun. Maalesef kendi ürünleri hariç açılmış ürünlere iade politikası yok ama garanti sürecinde çok yardımcı oluyorlar. Onun dışında bence ışık olayını unutun ürünün donanımlı olması performanslı olması RGB'den daha önemli bir unsur. Onun dışında ha yok bunlar hiç umurumda değil derseniz bu fiyata yok gerçekten Delux M800 RGB vardı onunda stokları yok. Onun dışında Aerox 3 Wireless vardı onunda fiyatı uçuk durumda onun dışında kayda değer bir Razer cobra Pro var o da büteçinizi aşıyor anca ikinci ellerde 1.8-2K arasında bulabilirsiniz.
Hocam merak ettiğim şimdi wraithden mouse aldım kutuyu açıp mouse'u test ettim ve mouse çalışmadı iade edemiyormuyum

Hocam merak ettiğim şimdi Wraith'den mouse aldım kutuyu açıp fareyi test ettim ve mouse çalışmadı iade edemiyor muyum?

Hocam şimdi şöyle düşünün onlarda firma ile çalışıyor ama satıcı onlar değiller. Marka sahibi ne derse o wp hattından yazarsanız daha düzgün bilgi alabilirsiniz. Ya da sitede iade politikasından bakabilirsiniz. İade olarak ne tür bir yol var bilmiyorum ama sıkıntı olduğu durumlarda değişim yapılıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı