1.000 TL'ye fare önerisi

shyzeq

Hectopat
Sensei Ten alayım demiştim ama kendisi rezalet bir fare, kronik sorunundan dolayı bıktırdı kendisinden, önerebileceğiniz iyi bir fare var mı?

Hocam belki verebilirim ama cidden çok kaliteli olması lazım, bu kablosuz olduğu için oyunlarda aradaki delay hissedilir mi?
Ne kadar kaliteli olursa olsun, Wireless mouse her zaman 10MS geridedir diye düşünüyorum. Mağara adamı olabilirim. Bana öyle geliyor, herhalde kabullenemiyorum. Aşırı kaliteli Mouse arıyorsanız eğer, aldığımda kafayı yediğim kenarlarını açıp mouse'un hafif kaldığı oyunlarda kenarına tanesi 5g'lık ağırlıklar takıp ağırlığı arttırabileceğin Mouse olan Rival 600-650 ile tanışmıştım efsanevi bir ürün.

Sensei Ten alayım demiştim ama kendisi rezalet bir fare, kronik sorunundan dolayı bıktırdı kendisinden, önerebileceğiniz iyi bir fare var mı?
Kutudan direk 2000 Hz destekli geliyor.

M3s de çok çok iyidir hocam ona da bakın.

Ne kadar kaliteli olursa olsun, Wireless mouse her zaman 10MS geridedir diye düşünüyorum. Mağara adamı olabilirim. Aşırı kaliteli Mouse arıyorsanız eğer, aldığımda kafayı yediğim kenarlarını açıp mouse'un hafif kaldığı oyunlarda kenarına tanesi 5g'lık ağırlıklar takıp ağırlığı arttırabileceğin Mouse olan Rival 650 ile tanışmıştım efsanevi bir ürün.
Ağırlığı pek önemli değil hocam, kaliteli olsun benim için yeterlidir.

Bu attığınız overgameweb sitesine pek güvenemedim hocam, ürünü yarı fiyatına satıyor fakat attığınız Darmoshark M3S mouse güzelmiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı