1,000 TL'ye kadar mekanik klavye önerisi

Merhaba bütçem en fazla 1,000 TL. Sessiz, RGB bir klavye arıyorum. Beyaz olursa çok iyi olur ama siyah da olmaz değil. Şimdiden teşekkür ederim.
Türkçe tuşlarıda olursa çok iyi olur.

Evet sonradan farkettim

Çok güzel duruyor, bunu listeme alıyorum biraz daha önerilenlere bakıp alacağım.
Gerçekten sırf görünüşten dolayı klavye alacaksanız buraya kimsenin klavye atmasının manası yok. Rastgele internete yazıp hoşunuza gideni alın o zaman. Ayrıca HyperX Alloy Origins varken başka klavyeye laf düşeceğini de sanmıyorum.

Gerçekten sırf görünüşten dolayı klavye alacaksanız buraya kimsenin klavye atmasının manası yok. Rastgele internete yazıp hoşunuza gideni alın o zaman. Ayrıca HyperX Alloy Origins varken başka klavyeye laf düşeceğini de sanmıyorum.
Sadece görünüşünden değil, numpad ve Türkçe tuşları da önemli benim için.

Arkadaşın dediğine katılmakla beraber yapacağınız en iyi seçim bütçe artıyorsa hpyerx artmıyorsa hp omen encoder ya da indirim Beklerseniz k68. Diğer tavsiyeler ya bunların altında kalır ya da bütçeyi aşar.

Geri
Yukarı