600 TL'ye kadar mekanik klavye önerisi

ArtunKansu

Hectopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Daha önce mekanik klavye kullanmadım, düşük tepki süresi, RGB ışıklandırmaya sahip olması esasımdır. Yüksek ses çıkarıp çıkarmaması fark etmez. Saygılarımla.

CM MasterKeys Pro L RGB modelini öneririm.
Aklımda bütçeyi aşıp Razer Blackwidow Chroma v2 almak vardı. Önerir miydiniz?
CM Master Keys Lite güzel evet. ;)
Logitech G810. 3 farklı mekanik anahtardan sonra bana en sessiz gelenler bunlar. Ayrıca RGB (y)

Rezer asla önermem. Çin malı switch kullanıyor.
Sıkı bir dostum çıktığında Blackwidow Chroma almıştı. Şu an hâlâ kullanıyor. Razer green switchti sanırım. Ayrıca mekanik klavye olduğunu da hissettirsin istiyorum, sessiz switche gerek duymuyorum. Hyper X Alloy FPS'e bakıyordum cherry mx blue switchi olduğu için ancak hiçbir boşluk yok tuşlar arasında malum LoL de oynuyorum, yanlış tuşlara dokunmak başlı başına bir sorun. Bana önerebileceğiniz Cherry mx blue switche sahip bir klavye var mı?

Sıkı bir dostum çıktığında Blackwidow Chroma almıştı. Şu an hâlâ kullanıyor. Razer green switchti sanırım. Ayrıca mekanik klavye olduğunu da hissettirsin istiyorum, sessiz switche gerek duymuyorum. Hyper X Alloy FPS'e bakıyordum cherry mx blue switchi olduğu için ancak hiçbir boşluk yok tuşlar arasında malum LoL de oynuyorum, yanlış tuşlara dokunmak başlı başına bir sorun. Bana önerebileceğiniz Cherry mx blue switche sahip bir klavye var mı?
Alloy FPS'in bir de Cherry MX Red switchli modeli var GameExtra'da, öneririm:

HyperX Alloy Fps Red Switch Gaming Mekanik Klavye ( HX-KB1RD1-UK/A2 ) Oyuncuların Güvenilir Marketi GameEkstra.com 'da

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı