1+1 ses sisteminde sesler tersten geliyor

Daha fazla  
Merhabalar, bugün 1+1 hoparlör aldım. Fakat kablosu kısa kaldığı için sağ hoparlör sol tarafımda, sol hoparlör sağ tarafımda kaldı ve bu oyunlarda büyük problem yaratıyor. Bu konu ile başka bir forumda bir arkadaş şu çözümü belirtmiş;
Alıntı;
"Donanım olarak nasıl çözüleceğini bilmiyorum ancak yazılım ile bir çözüm yolu biliyorum.

1- Equalizer APO adlı programı indirin ve kurun.
2- kurduktan sonra başlangıçtan Configuration editor adlı uygulamayı açın (en son eklenenler kısmında olması gerekiyor, yoksa equalizer apo klasörünün içindedir)
3- "C:\program Files\EqualizerAPO\config" konumuna (standart olarak buraya kuruyor eğer burada yoksa söyleyin daha detaylı anlatayım) gidin ve "config.txt" dosyasını açıp içinde bir şey yazıyorsa silin.
4- sildikten sonra "copy: L = r r = l" yazısını içine yapıştırıp kaydedin.
5- Configuration Editor'u açın ve sol üstten "file>open" dizinini izleyip "config.txt" dosyasını seçin. Eğer soldaki kapatma düğmesi siyah ise kapalı olduğu anlamına gelir tıklayıp açın. Eğer zaten beyaz ise bir şey yapmanıza gerek yok.
Screenshot_5.png

(Sonuçta böyle gözükmeli)

6- sol üstten "file>save" yolunu izleyip kaydedin."

Ben arkadaşın dediklerini yaptım birebir ama sonuç değişmedi.

Bahsettiğim konu: Logitech G430 kulaklığın sesi ters vermesi

Eski kulakiçi kulaklığımın sağ tarafından sol tarafın sesi geliyor idi, bu yöntem ile düzeltmiştim. Sizinki niçin düzelmedi bilmiyorum.

Ses sürücüsünü Güvenli Mod`da DDU ile kaldırıp tekrar yüklemeyi deneyin.

Geri
Yukarı