1.100 - 1.200 TL arası TKL klavye önerisi

Bütçe
1100
Elimdeki Corsair K68 tank gibi büyük olduğundan dolayı çok yer kapladığından yeni bir klavye alma kararı aldım. Bütçem 1100-1200 TL. F tuşlarını kullandığımdan F tuşları olursa sevinirim.

Not: Bütçem maksimum bu kadar daha fazla artıramıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Elimdeki Corsair K68 tank gibi büyük olduğundan dolayı çok yer kapladığından yeni bir klavye alma kararı aldım. Bütçem 1100-1200 TL. F tuşlarını kullandığımdan F tuşları olursa sevinirim.

Not: Bütçem maksimum bu kadar daha fazla artıramıyorum.
BlitzWolf KB-2 Banggood sitesinde indirime giriyor. Fiyatı artmadan önce 649 TL'ye alabiliyordunuz fakat son zamanlarda artmış bulunmakta. Gateron switch kullanıyor ve yellow öneririm alacaksanız.

BlitzWolf® BW-KB2 Mekanik Klavye 87 Tuşlar Kablolu Klavye Gateron Optik Anahtar Çalışırken Değiştirilebilir RGB NKRO Type-C Oyun Klavye

What kind of keyboard would you like my friend? Bunun mekaniği var, membranı var, hibriti var da var. Mekaniğinin kırmızı, mavi vs. anahtarlısı var. Liste daha da uzayıp gidiyor maalesef.

What kind of keyboard would you like my friend? Bunun mekaniği var, membranı var, hibriti var da var. Mekaniğinin kırmızı, mavi vs. anahtarlısı var. Liste daha da uzayıp gidiyor maalesef.

Hocam 1000TL'ye kadar çıkarıldığına göre membran değil. Switch belirtmediğime göre de bütün Switch'lere alışığım demektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı