1.100 TL monitör seçimi

Makaleler
15
Değerli forum üyeleri; ikinci el alacaktım ama babam sana destek çıkarım dediği için biraz daha iyi modellere bakındım.

Öncelikle şunu söyleyeyim. O kadar iyi bütçem yok. Oyun için kullanılmayacak. Sadece büyük ekranı için kullanılacak.

Arada kaldığım modeller şu şekilde:

BenQ GL2480, LG 22MK400H ve HP V24 9SV73AA. Monitörler sıfır arkadaşlar.

Hangi modeli tercih edebiliriz? Benim gönlümden BenQ geçiyor ama arada kaldığım için buraya danışayım istedim.

Sizin bildiğiniz sorunlar varsa bana da söyleyin ona göre farklı bir model bakayım.

1100 lira maksimum olacak şekilde bunların dışında da bir model önerebilirsiniz. 1MS olması ve 24 inç olması önceliğimdir, ama 22 inç boyuta da hayır demem.
Askı aparatına asılacak.

Son düzenleme:
Ben de kullanıyorum onu ve hiçbir sorununu görmedim. Size denk gelmiş olabilir veya gerçekten sorunlu bir modeldir bilemiyorum.
1 seneden biraz fazla oldu alalı, açıkçası benlik olabilir diye düşünmüştüm ama başka yaşayanlar da gördüm yaşadığım sorunları. Monitörün bir ucundan diğer ucuna giden şeffaf yatay bir çizgi var şu an ekranımda. Son zamanlarda kendini açıp kapamaya da başladı, ben bu fiyata tercih etmezdim. Eskiden fiyatı uygundu ama, bu fiyata alınmaz.

Öncelik MSI'dan yana olsun. @LaMorte Ne dersiniz?

sRGB Kapsamı 102 % (7ms ama oyun oynanmayacak demişsiniz rahatsız etmez.)
DCI-P3 Kapsamı 82 %

NTSC (CIE 1976) Kapsamı 83 %
NTSC (CIE 1931) Kapsamı 72 %

Yeni konular

Geri
Yukarı