1.100 TL'ye M.2 SSD önerisi

Bütçe
1100

Walenss

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Mühendisi
Anakart
MSI B450M-A
Arkadaşlar merhaba,
Sizlerden NVMe SSD önerisi istiyorum, sadece Windows kuracağım bir de belki 1/2 Online oyun. Sonradan yavaşlamalar olacağı için okuma/yazma hızlarının biraz yüksek olmasını istiyorum. 500 GB belleğin yeterli olacağını düşünüyorum. Benim şu anda almak istediğim ürün Adata Legend 850 lite. Sizin önerileriniz nedir? 1100₺'yi geçmemesi gerekiyor. Teşekkürler.

93 TL aşamaz mısınız?

Aşarım hocam da, Kioxia sevmiyorum, zamanında çok uzun süre kullandım, pek hoşuma gitmedi.

Aşarım hocam da, Kioxia sevmiyorum, zamanında çok uzun süre kullandım, pek hoşuma gitmedi.
Neden hoşunuza gitmedi? Önerdiğim ürün konuda paylaştığınız ürüne göre daha performanslı. DRAM bulunmuyor Adata'da. Önerilen NV2'de de bulunmuyor. Kioxia'da var.

Maalesef hayır.
Teşekkür ederim.

Neden hoşunuza gitmedi? Önerdiğim ürün konuda paylaştığınız ürüne göre daha performanslı. DRAM bulunmuyor Adata'da. Önerilen NV2'de de bulunmuyor. Kioxia'da var.
Kioxia SSD aldıktan 6 ay sonra sistem aşırı yavaş açılmaya başladı, arka planda bilgisayar windows update yaparken bile bilgisayarda donmalara oluyordu. SSD sağlığını ölçmek istediğimde ciddi oranda düşmüştü, 80% lere gelmişti, bundan dolayı iyi bir tanışma yaşayamadık kendisiyle. Adata'ya gelince, bilgim olmadığı için burada zaten konuyu açmak istedim, karşılaştırmalarını yapıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı