1.150.000 TL'ye SUV önerisi

Tartışmasız Honda CR-V Executive Plus.

Temiz 2010 model Executive Plus bulabilirsen düşünmeden al,
İyi ki almışım dersin.

CR-V çok daha iyi.

Amaç model yükseltmek. CR-V güzel arac biliyorum ama şu devirde 14 yaşına giden arabaya yüklü miktar dökmek istemem.

u fiyata alabileceğin en kaliteli, teknolojik SUV dur kendisi, ancak model konusunda haklısın.
Honda genel olarak donanımı kısmıyor ancak motor dışında parçaları kalitesiz. İç malzeme kalitesiz, yalıtım sınıfının en kötülerinden. Koyduğu ekran bile yavaş ve donuyor. Orta paket Golf'ün basit ekranı bile Honda'nın son model aracından daha hızlı, sıfır takılma.

Buna ek olarak Tiguan her açıdan daha üstün bir arabadır ancak fiyatı da ona göredir.

Honda genel olarak donanımı kısmıyor ancak motor dışında parçaları kalitesiz. İç malzeme kalitesiz, yalıtım sınıfının en kötülerinden. Koyduğu ekran bile yavaş ve donuyor. Orta paket Golf'ün basit ekranı bile Honda'nın son model aracından daha hızlı, sıfır takılma.

Buna ek olarak Tiguan her açıdan daha üstün bir arabadır ancak fiyatı da ona göredir.
Burda honda nın diğer arabalarından bahsetmiyorum, 2010 model CRV den bahsediyorum.

Tiguan sahibi adam bile indikten sonra keşke CRV alsaydım dedi neden bahsediyorsun, git otur önce arabanın içine ondan sonra malzeme kalitesine laf edersin.

Sanarsın 2019 model civic ten bahsediyoruz.

Bu 3008 hem gözüme çok güzel geliyor hem donanımsal olarak cok güzel gözüküyor ama tamircilerin dedikleri kafamı karıştırdı. 3008'in ve 2016-2021 sportage in ses sistemi nasıldır? Şu anki aracimizin basslari çok kuvvetli ve sesleri cok güzel veriyor stock haliyle.

Hocam gidişi size nasıl güven vermedi aktif kullanıcıyım 130la viraja giriyorum.

2011 modeline bindim, donanım paketini bilmiyorum ama bayır inerken anı frenlerde falan araç bana güven vermedi ve yalıtımı çok zayıf geldi.

Son düzenleme:
Burda honda nın diğer arabalarından bahsetmiyorum, 2010 model CRV den bahsediyorum.

Tiguan sahibi adam bile indikten sonra keşke CRV alsaydım dedi neden bahsediyorsun, git otur önce arabanın içine ondan sonra malzeme kalitesine laf edersin.

Sanarsın 2019 model civic ten bahsediyoruz.
Şuanda Golf sahibi olan birisiyim. CRV'ye de Tiguan'a da kendimin olmamak kaydıyla bindim ve sürdüm 1'er gün. Tiguan net daha iyi. Ha teknolojik donanım olarak ileride olabilir ancak yalıtım, şasi ve genel kalite manasında Tiguan daha iyi.

Herhangi bir Tiguan sahibi bir kişinin ona binip keşke CRV alsaydım demesi VAG grubunun iç mekan kalitesi, konfor, genel malzemesi kalitesi ve sürüş rafineliği konusunda klasmanında en iyilerinden olduğunu gerçeğini değiştirmiyor.

Ayrıca neden bahsediyorsun gibi kaba bir tabiri tanımadığın bir insana da kullanmamalısın.

Ayrıca neden bahsediyorsun gibi kaba bir tabiri tanımadığın bir insana da kullanmamalısın.
Dostum bilip bilmeden öyle dandik bu daha iyi diyince ister istemez sinir oluyor insan.
CRV'ye de Tiguan'a da kendimin olmamak kaydıyla bindim ve sürdüm 1'er gün. Tiguan net daha iyi.
Hangi CRV ye bindin acaba, ya da hangi tiguana.

Ben sana model söylüyorum sen tiguan daha iyi diyip geçiyorsun, daha fazla konuşmanın bir anlamı yok haklısın crv kötü.

Şuanda Golf sahibi olan birisiyim.
XC60 daha iyi desen anlarım ancak tiguan daha iyi demen acayip, sanırım golf kullanmandan dolayı.

Ben mantelite olarak, sattığım aracın aynı modelini almayı pek düşünmüyorum. Farklı araçlar denemek daha iyi bence.
Öneriye gelirsek, Toyota CHR Hybrid yada 1.2 Turbo modelini tavsiye ederim. Hem çok spor bir duruşu var, hemde kaliteli bir araç. Arka yaşam alanı camlardan dolayı karamsar geliyor bazı insanlara ama kesinlikle dar değil. Bagaj hacmi aşırı büyük değil ama küçükte sayılmaz, ortalama.
Yeni Peugeot 2008'lerde tip ve teknolojik olarak hoşuma gidiyor. Onada bakabilirsiniz.

Geri
Yukarı