1-2 arkadaşla birlikte oynanabilecek ücretsiz online oyun önerisi

Hocam 50 TL altı neler var?
Fiyatlarını tam bilmesemde söyleyeyim siz fiyatına göre aralarından seçersiniz.
Dont starve together, A way out, Worms, Wolfstein Youngblood, Rocket League, Owerwatch, Rainbow Six Siege, Rayman Legends, Cuphead şuan aklıma gelenler bunlar dahası da gelirse eklerim. He illa ki ücretsiz olacaksa şuan aklıma gelen 1.5 TL fiyatıyla yet another zombi defense var. Oyunda bulunduğunuz bölgeyi barikatlarla makineli tüfeklerle bulabildiğiniz her şeyle kapatıp gelen zombi sürüsünden korunmaya çalışıyorsunuz. Basit bir mantığı olsa da arkadaşınızla keyifli saatler geçirebilirsiniz. Ama hepsini geçtim benim favorim Cupheaddir. Tam olarak iki kişilik olan bu oyun arkadaşınızla oynayınca bir yandan zorluğuyla delirtsede bir yandan çok keyifli vakitler geçirtirebiliyor. Oyunun harita parkur boss tasarımları cidden çok iyi. Çizgi film tarzında bosslarla dövüşmek cidden çok güzel oluyor. Bir ara kafede otomatla dövüştüğümüzü hatırlıyorum. Dediğim gibi 2 kişilik oyunlarda benim için hala en iyi oyun Cupheaddir.
Hocam 50 TL altı neler var?
Hocam şimdi baktım Cuphead steamda 31 lira. Yukarıda oyunu anlattım zaten. Arkadaşınızla oynayacak oyun arıyorsanız cidden önerebildiğim en iyi oyundur.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı