1-2 aydır garantide kalan telefon

Unal1234

Picopat
2-3 ay önce oukitel C21 Plus diye bir telefon almıştım bu telefonda YouTube Shorts izlediğimde ekran piksel piksel oluyor ve telefon arada dokunmatiği kilitleniyor bu nedenle telefonu garantiye gönderdik ve telefon yaklaşık 1-2 aydır gelmedi telefonu adam gibi kullanmadım acaba bu nedenden dolayı telefonun para iadesini isteyebilir miyiz?

Verdiğiniz yer ile iletişime geçin servis süresi Max 30 gündür. Siz ise 2 aydan bahsediyorsunuz. Telefon kayıp bile olabilir.

Adamlar bizimle iletişime geçecekti ama hala geçmedi biz bu telefonu Türk Telekom'dan aldık adam garantiden gelmesi 1 ay bile sürebilir dedi ama 1 ay çoktan geçti bile

Evet hocam, 20 iş gününü geçtiyse satıcıya durumu belirtip para iadesi isteyebilirsiniz.

Evet 20 günü geçti inşallah para iadesini ederler eğer ederlerse Realme C55 alacağım sizce nasıl.

Adamlar bizimle iletişime geçecekti ama hala geçmedi biz bu telefonu Türk Telekom'dan aldık adam garantiden gelmesi 1 ay bile sürebilir dedi ama 1 ay çoktan geçti bile

Telefon hakkında bilgi isteme hakkınız var. Nerede ne yapılıyor öğrenebilirsiniz. Tabii biraz kargaşa çıkarmanız gerekebilir yoksa sizi ciddiye alacaklarını sanmıyorum.

Telefon hakkında bilgi isteme hakkınız var. Nerede ne yapılıyor öğrenebilirsiniz. Tabii biraz kargaşa çıkarmanız gerekebilir yoksa sizi ciddiye alacaklarını sanmıyorum.

Türk Telekom'daki adam da garantideki telefonlar her hafta salı günü gelme ihtimali oluyor dedi kaç salı geçti hep de aradık gelmedi.

Geri
Yukarı