1.200 TL Nvidia Ekran Kartı Tavsiyesi

godmode1

Decapat
Merhabalar, herkese iyi forumlar. Öncelikle daha önce açmış olduğum konu başlıkları üzerinden RX 570 sahibi olduğumu görebilirsiniz. Kartı çok beğenmiştim, o fiyata alabileceğim en iyi ve yeni karttı. Fakat yazılımsal sorunlar yüzünden (wattman hatası) kartı bugün itibari ile iade ettim, yazılım beklemek istemedim. Elimde 1.200 lira gibi bir bütçe mevcut. Nvidia olmasını istiyorum kartın fakat seçebileceklerim ortada. Yardımınızı almak istedim şimdiden teşekkür ederek. Hemen hemen oynadığım oyunlar öyle komplike ve sistem isteyen oyunlar değil. Counter strike global offensive, Apex Legends, Dota 2 oynuyorum genellikle. Ultracı da değilim bu arada. Önereceğiniz firma hangisi olur ne önerirsiniz? Tekrardan teşekkür ediyorum, iyi akşamlar.

Merhabalar, herkese iyi forumlar. Öncelikle daha önce açmış olduğum konu başlıkları üzerinden RX 570 sahibi olduğumu görebilirsiniz. Kartı çok beğenmiştim, o fiyata alabileceğim en iyi ve yeni karttı. Fakat yazılımsal sorunlar yüzünden (wattman hatası) kartı bugün itibari ile iade ettim, yazılım beklemek istemedim. Elimde 1.200 lira gibi bir bütçe mevcut. Nvidia olmasını istiyorum kartın fakat seçebileceklerim ortada. Yardımınızı almak istedim şimdiden teşekkür ederek. Hemen hemen oynadığım oyunlar öyle komplike ve sistem isteyen oyunlar değil. Counter strike global offensive, Apex Legends, Dota 2 oynuyorum genellikle. Ultracı da değilim bu arada. Önereceğiniz firma hangisi olur ne önerirsiniz? Tekrardan teşekkür ediyorum, iyi akşamlar.
Usta az bekle 300-500 daha biriktir sağlam bir şey al..

Anlıyorum AMD ye yaklaşmak istemiyorsunuz fakat 1200 liraya NVIDIA tarafında sizi mutlu edeceğini düşündüğüm bir ekran kartı yok. 1650 ve 1050 Ti almayı düşünüyorsanız hata edersiniz. Üstüne az daha para biriktirip 1660 veya 1060 tarafına bakın. Fakat bekleyemem ve o civardaki performans bana yeter diyorsanız 1650 tercih edebilirsiniz.

GTX 1060 6 GB aslında hala güzel bir kart fiyatı da uygun. 1660 ne kadar bilmiyorum o da olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı