1.300.000-1.350.000 TL araç önerisi

Leons

Hectopat
Geniş aile aracı bakmıyorum. İkinci elde kolay satabileceğim ekstraları fazla, kronik sorunu olmayan bir araç almak istiyorum. İkinci elde 2020 model üzeri ve 70.000 km altında Peugeout 508 ve Audi A3 gibi araçlara bakıyorum. Farklı tavsiyelerinizi ve deneyimlerinizi paylaşırsanız sevirinirim.

Geniş aile aracı bakmıyorum. İkinci elde kolay satabileceğim ekstraları fazla, kronik sorunu olmayan bir araç almak istiyorum. İkinci elde 2020 model üzeri ve 70.000 km altında Peugeout 508 ve Audi A3 gibi araçlara bakıyorum. Farklı tavsiyelerinizi ve deneyimlerinizi paylaşırsanız sevirinirim.
A3 2020 21 falan guzel araclar gecen incelemesini izledim. Hafif hibrit teknolojisi var yakit tuketimi de uzmez. Kronigi var mi bilmiyorum.

Geniş aile aracı bakmıyorum. İkinci elde kolay satabileceğim ekstraları fazla, kronik sorunu olmayan bir araç almak istiyorum. İkinci elde 2020 model üzeri ve 70.000 km altında peugeout 508 ve Audi A3 gibi araçlara bakıyorum. Farklı tavsiyelerinizi ve deneyimlerinizi paylaşırsanız sevirinirim.

Peugeot'larda yedek parçaları çok pahalı ama buraya bırakayım https://www.sahibinden.com/ilan/vas...sitma-elektrik-bagaj-18-jant-1149101782/detay

Aile aracı bakmıyorum satması kolay vs dediğiniz için kendi kullandığım aracı (F30 kasa 3 serisi) önerebilirim trim sesleri ve kapı kolunun erimesi (gerçek manada üzerindeki deri doku eriyor) dışında çok bir kronik sorunu olduğunu söyleyemem genişlik açısındanda arka koltukların genişliği aile için asla yeterli değil ancak en nihayetinde bir arka koltuk var var yani en azından koltukları rahat (diz mesafesi için aynısını diyemem), ikinci elde alırken köşebaşı yanlanmamış olması dışında sorun olacağını sanmıyorum kullanması zevkli bir araba. Baktığınız yıl kıstasına uymuyor ama bütçenize uyar.

Kendi önerim olarak Cherry'nin arabaları çok tutuluyor onlara bakılabilir bence.

Sıfır Megane 1.3 tce Icon. 2 elde Civic 1.5 Turbo - 1.0 Leon - 1.0 Octavia - 3008 olmazsa olmaz Passat.

Bu bütçede hayatta BMW - Mercedes modellerine bulaşmazdım.

Geri
Yukarı