1.300.000 TL'ye araba önerisi

Merhaba arkadaşlar,

25 yaşımda sonunda ehliyetimi aldım. Şu an araba bakıyorum ama hiçbir fikrim yok arabalar hakkında 1.3m gibi bir bütçem var, mini cooper, beetle tarzı arabaları seviyorum retro duran biraz da. Spor arabalarla pek aram yok, ne tavsiye edersiniz? Tek bildiğim BMW motor olduğu için MC çok arızası oluyormuş. Otomatik olmalı bu arada.

Senin yerinde olsam direk Passat alırdım ama sen daha çok hatchback seviyor gibisin golf alabilirsin.

Senin yerinde olsam direk Passat alırdım ama sen daha çok hatchback seviyor gibisin golf alabilirsin.

Passat kullanıcısı olarak ilk ehliyetini alan ve 1.3m gibi bir bütçesi olan birisi için Passat önermem açıkçası. 1.3m bütçedeki Passat'lar sizi konfor, düşük km ve özellik bakımında hepsi bir arada tatmin etmeyecektir. Bu 3 özellikten birini seçmelisiniz bu bütçede.

Passat kullanıcısı olarak ilk ehliyetini alan ve 1.3m gibi bir bütçesi olan birisi için Passat önermem açıkçası. 1.3m bütçedeki Passat'lar sizi konfor, düşük km ve özellik bakımında hepsi bir arada tatmin etmeyecektir. Bu 3 özellikten birini seçmelisiniz bu bütçede.

Acemiliğini atması için Tofaş gibi parçası ucuz araba sürmesi lazım 2-3 ay sonra istediğini sürer tabii ki ama 1.3m e öneri istemiş ben olsam direk Passat alırdım ve komfor olarak da güzel Km'si düşükte cam tavanlı şahsen beni tatmin eder biraz daha kaliteli A3 falan olabilir ama arkadaş hatchback istiyor kriterleri dışında zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı