1.300.000 TL'ye araba önerisi

sayin

Hectopat
Merhaba arkadaşlar,

25 yaşımda sonunda ehliyetimi aldım. Şu an araba bakıyorum ama hiçbir fikrim yok arabalar hakkında 1.3m gibi bir bütçem var, mini cooper, beetle tarzı arabaları seviyorum retro duran biraz da. Spor arabalarla pek aram yok, ne tavsiye edersiniz? Tek bildiğim BMW motor olduğu için MC çok arızası oluyormuş. Otomatik olmalı bu arada.

Ford puma st line.

1712761899287.png

Araba fena değil hocam beğendim gibi. Genel olarak nasıldır arıza vs. durumları? Servis gibi şeyler.

Ben kullanıyorum 42 bin Km'de şuana kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım. Alacaksan st line paketini al. Yakıt tüketimi harika 6.5 ama ben basıyorum normal kullanımda 5.5 litreye kadar düşürebilirsin. NOT: B Suv olarak geçiyor.

Ben kullanıyorum 42 bin Km'de şuana kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım. Alacaksan st line paketini al. Yakıt tüketimi harika 6.5 ama ben basıyorum normal kullanımda 5.5 litreye kadar düşürebilirsin. NOT: B Suv olarak geçiyor.
Teşekkürler hocam değerlendireceğim bunu. Ek olarak Mini Cooper ve Beetle ile ilgili bilginiz var mı? Üzerler mi?

Teşekkürler hocam değerlendireceğim bunu. Ek olarak Mini Cooper ve Beetle ile ilgili bilginiz var mı? Üzerler mi?
Beetle alt takımda Golf denebilir, New Beetle döneminde direkt olarak öyleydi. Dış tasarım olarak eğlenceli.
Mini benim de küçüklük favorilerimden :D. Ancak arıza-servis konularında fazlasıyla sabıkalı diye biliyorum.

Merhaba arkadaşlar,

25 yaşımda sonunda ehliyetimi aldım. Şu an araba bakıyorum ama hiçbir fikrim yok arabalar hakkında 1.3m gibi bir bütçem var, mini cooper, beetle tarzı arabaları seviyorum retro duran biraz da. Spor arabalarla pek aram yok, ne tavsiye edersiniz? Tek bildiğim BMW motor olduğu için MC çok arızası oluyormuş. Otomatik olmalı bu arada.

Beetle bu paralar cok, degmez. Golf 1.5TSI DSG bak bu paraya, hem piyasası var hem arızasız güzel araba.

Teşekkürler hocam değerlendireceğim bunu. Ek olarak mini cooper ve beetle ile ilgili bilginiz var mı? Üzerler mi?

Beetle seviyorum ama en yenisi 2017 nereden baksan araba 8 yaşında arabaya 1.300.000 vermeye değmez. Mini Cooper kadın arabası gibi geliyor hiç ilgimi çekmedi. Benim şu anki favorim Cupra Formentor ve Jeep Avenger, Avenger'in benzinlisi gelirse onu almaya niyetliyim. :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunda yok ama gelecek olanda sunroof falan da olacak, harika gözüküyor ya. :D😜

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı