Elektronik ₺1, 369 - Ajazz AK820 Pro (ekran + knob, Wireless) [45 Dolar]

2 haftaya yakın oldu almıştım 57 dolara şimdi bir tık üzüldüm ve daha elime gelmedi çok şükür Türkiye'ye bugün geldi
Hocam hangi kargo firmasıyla gelmiş Türkiye'ye acaba kargo takibi vs. varsa ordan kontrol edip söyleyebilir misiniz? Özellikle hangi kargo ile gelmesini falan da belirttiniz mi?
Vergi falan çıkacak mı acaba ondan merak ettim.

Hocam hangi kargo firmasıyla gelmiş Türkiye'ye acaba kargo takibi vs. varsa oradan kontrol edip söyleyebilir misiniz? Özellikle hangi kargo ile gelmesini falan da belirttiniz mi?
Vergi falan çıkacak mı acaba ondan merak ettim.

Hocam YunExpress ile geldi herhangi bir şey demedim kargo şuna verin bununla yollayın diye vergi olarak bende bilmiyorum bekliyorum umarım çıkmaz

Hocam YunExpress ile geldi herhangi bir şey demedim kargo şuna verin bununla yollayın diye vergi olarak bende bilmiyorum bekliyorum umarım çıkmaz
Öyleyse çıkmayacağını söyleyenler var. Çok teşekkür ederim biz yine de maille belirttik tabi de umarım sorunsuz teslim alırız.

Bu klavyeyi 30 aralıkta 2000₺ civarına sipariş vermiştim (%12 indirim kodu ile) yarın ya da sonraki gün elime ulaşacak büyük ihtimalle. Aras kargoya vermişler.

Gift Switch stokta yok, değiştirelim mi diye sormuşlardı o yüzden uzadı galiba.

Yeni konular

Geri
Yukarı