Elektronik ₺1, 369 - Ajazz AK820 Pro (ekran + knob, Wireless) [45 Dolar]

Ya ben adresimi X şehrine söylemiştim sonra İstanbula geldim 1 ay kadar burada kalıyorum. Gönderiyi sürekli kontrol ediyordum eğer tr ye gelirse ptt yi arayıp adresi X şehrinden İstanbul a değiştirecektim. Fakat PTT gönderiyi almış X şehrine götürmüş dağıtıma çıktığı anda mesaj attıde ptt den sms gelmişti , dolayısıyla teslim alamadım. Vergi olarak da 700 tl çıktı. Ne yapmam gerekir? 1 hafta sonra ürün geri gönderiliyormuş.

Ya ben adresimi X şehrine söylemiştim sonra İstanbula geldim 1 ay kadar burada kalıyorum. Gönderiyi sürekli kontrol ediyordum eğer tr ye gelirse ptt yi arayıp adresi X şehrinden İstanbul a değiştirecektim. Fakat PTT gönderiyi almış X şehrine götürmüş dağıtıma çıktığı anda mesaj attıde ptt den sms gelmişti , dolayısıyla teslim alamadım. Vergi olarak da 700 tl çıktı. Ne yapmam gerekir? 1 hafta sonra ürün geri gönderiliyormuş.
700 vergi ile almaya değmez sağlık olsun

Beğenmeniz klavyenin o fiyata değip değmeyeceği anlamına gelmiyor o fiyatlara daha iyisi bulunabilir.

Son 4 yılda 7 farklı klavye kullandım bro. Yazılım sektöründeyim beklentime göre seçtim beklentimi karşıladı. Bu konuya girenlerin de beklentisi belli zaten, yani evet fiyatına göre değer. Kıyaslama konusu olsa idi ona göre yorum yapardım.

Son 4 yılda 7 farklı klavye kullandım bro. Yazılım sektöründeyim beklentime göre seçtim beklentimi karşıladı. Bu konuya girenlerin de beklentisi belli zaten, yani evet fiyatına göre değer. Kıyaslama konusu olsa idi ona göre yorum yapardım.
hocam klavye işini hem alım satım hemde hobi olarak yapıyorum ayrıca ak820 aldım kullanmış birisi olarak söylüyorum vergisiz fiyatına benzer ürün bulmak zor çok nadir indirimde bir şeyler bulabilirseniz, ancak keycapsleri kalitesiz pek beğendim söylenemez keycaps setlerim olduğu için pek etkilemedi switchler de aynı şekilde fena değil ama ortalama olur ancak. 2.2 2.3 gibi bir fiyata indirimde daha iyi şeyler bulunabiliyor.

Hocam klavye işini hem alım satım hem de hobi olarak yapıyorum ayrıca AK820 aldım kullanmış birisi olarak söylüyorum vergisiz fiyatına benzer ürün bulmak zor çok nadir indirimde bir şeyler bulabilirseniz, ancak keycapsleri kalitesiz pek beğendim söylenemez keycaps setlerim olduğu için pek etkilemedi Switch'ler de aynı şekilde fena değil ama ortalama olur ancak. 2.2 2.3 gibi bir fiyata indirimde daha iyi şeyler bulunabiliyor.

Hocam kesinlikle doğru söylüyorsunuz. Ancak ben görüntüsü ve ses tokluğu beklentim vardı ve beni karşıladı gerçekten. 2K da VA bana göre normal geliyor ama alacak arkadaşlara senin yorumunun etkisi olsun. Ama keycapsleri pek iyi değil evet. Custom olduğu için aldım, ve capsleri değişeceğim.

Geri
Yukarı