1.4 Fire 95 HP Egea 2023 alınır mı?

emrekursatt

Kilopat
Merhaba siz değerli üstatlardan sıfır 500.000'e alabilme imkanım olan 1.4 fire 95 HP Egea 2023 manuel vites araba hakkında bilgi almak istiyorum da.

Hiç kullanmadım. 1.4 fire hakkında olumsuz yorumlar var ama o paraya a segment araba veriyorlar en iyi f/p aracı alınır.

Merhaba, sıfır olarak 2020 model 1.4 Egea almıştım, uzun yolda yokuş görünce ızdırap çektiriyor, motor gücü zayıf, 127 tork 95 HP o kasaya çok az gelmiş. Yokuşlarda bayılmayla ilgili sıkıntınız yoksa alınır.

Yokuş yukarı ne kadar zorluyorsa, yokuş aşağı da bir o kadar kaçıyor. Muğla dönüşünde 210'ları görmüştüm hafif aşağı eğimde. Tabi frene dokununca araba altınızda titremeye ve güven vermemeye başlıyor o hızlarda.

Motor performansı hariç iç alan konforu fiyatına göre güzeldi, multimedyası hız gösterge ekranı vs. gayet yeterli.

Ekleme yapıyorum mesaja, biraz baktım o fiyatlara daha iyi motoru olan ikinci elde bile modelli araba yok gibi. Bütçe artırılamıyor ise net alınır.

Son düzenleme:
Geçen hafta 2016 1.6 E-TORQ LPG otomatik araç aldım. Bu bile performanssız geliyor bana. Daha önce birkaç günlüğüne 1.4 fire Egea kiralamıştım motoru ciddi anlamda verimsiz, yetersiz.

Merhaba siz değerli üstatlardan sıfır 500.000'e alabilme imkanım olan 1.4 fire 95 HP Egea 2023 manuel vites araba hakkında bilgi almak istiyorum da.
2023 modelini bilmiyorum ama, o modeller turbo olmadığı için çekişte çok düşüyor. Üstüne 6 vitesli. 2022 model kullanmıştım.

Marka model fark etmeksizin 120hp altı araç binilmez bana göre. Herkesin beklentileri ve düşünceler farklı olabilir tabi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…