1.4 Fire 95 HP Egea 2023 alınır mı?

Ben kullanıyorum. Bir sıkıntım yok.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2023-05-05 at 12.00.20.jpeg
    WhatsApp Image 2023-05-05 at 12.00.20.jpeg
    133,4 KB · Görüntüleme: 142
Marka model fark etmeksizin 120hp altı araç binilmez bana göre. Herkesin beklentileri ve düşünceler farklı olabilir tabi.
1.0 Tce motor gayet iyi aslında, 100hp 170tork veriyor, Clio ve Dacia'larda kullanılıyor. Dacia'da nasıl bilmem ancak Clio'da harika performans veriyor. Fabrikasyon LPG'li olması da en büyük avantajı.

Bende 1.2 Turbo TCe Mercedes & renoult & Nissan ortaklığında geliştirilen motor var klima ful bagaj Full otopark çıkışlarında gram kesilme yok ama bu arabalarda var diye duydum motor olarak performans ve verimlilik için üzer. Asla LPG takılmaz bunları göz önünde bulundurun. Araç 1350 ton ağırlığında qashqai.

Bende 1.2 Turbo TCe Mercedes & renoult & Nissan ortaklığında geliştirilen motor var klima ful bagaj Full otopark çıkışlarında gram kesilme yok ama bu arabalarda var diye duydum motor olarak performans ve verimlilik için üzer. Asla LPG takılmaz bunları göz önünde bulundurun.
Ben LPG'li kullanıyordum 1.4 Egea'yı. Şehir içinde çok da fark edilmiyordu performans farkı benzine göre. Uzun yolda etkiliyor. Tabi ben sakin kullanan birisiyim o yüzden de etkilememiş olabilir beni LPG.

Merhaba siz değerli üstatlardan sıfır 500.000'e alabilme imkanım olan 1.4 fire 95 HP Egea 2023 manuel vites araba hakkında bilgi almak istiyorum da.
Egea ile ilgili bütün soruları bana sorabilirsiniz.
Ekran Görüntüsü (762).png

Alınması gayet mantıklıdır.

Merhaba siz değerli üstatlardan sıfır 500.000'e alabilme imkanım olan 1.4 fire 95 HP Egea 2023 manuel vites araba hakkında bilgi almak istiyorum da.

Berbat bir araba 1.4 asla alınmaz. Yokuş görünce araba kendinden geçiyor. Yağ yakıyor. Boşu aşırı boş. Ama iş görür mü görür.

Sıfır hangi bayide var? + olarak otomatik varsa daha iyi olur. Şahsi olarak kendime 1 + şirkete 3 tane sıfır araç bakıyorum hiçbir yerde yok araba. Var diyen de ederinin çok üstünde istiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı