1.400 aboneli YouTube hesabım ne kadar eder?

18k aboneli bir kanalım var. 5 Videodan kazandığım parayı (sponsor dahil) kanalımı satın almak için öneren 2 3 mail alıyorum her hafta. Yani beklentiniz çok yüksek olmasın, para kazanmanız kapalıysa hiçbir şey beklemeyin diyebilirim.

18k aboneli bir kanalım var. 5 Videodan kazandığım parayı (sponsor dahil) kanalımı satın almak için öneren 2 3 mail alıyorum her hafta. Yani beklentiniz çok yüksek olmasın, para kazanmanız kapalıysa hiçbir şey beklemeyin diyebilirim.

Link atar mısınız merak ettim.

Bir şey soracağım benim şu an 2K izlenme saatim var para kazanmak için nisana kadar 4K yapmam lazım. Şimdi ben artık kanalımın konseptini değiştirmek istiyorum bilgisayar hakkında nasıl format atılır gibi bilgilendirici videolar çekmek istiyorum. Ama size de danışmak istiyorum siz ne tür konular hakkında videolar çekiyorsunuz ve hangi tür videolar tutuyor.
Bu arada kanalımın linki.

Geri
Yukarı