1.400 aboneli YouTube hesabım ne kadar eder?

Gerçekten çok boş insanlar var ya. Adamın youtube hakkında gram bilgisi yok geliyor konuşuyor.
Abone sayınızın kaynağı ne peki? Hani herşeyin en iyisini siz en iyi şekilde biliyormuşsunuz ya.. Sadece 35.000 görüntülenmeli tek bir videonuzdan bu kadar abone kasmanızın imkanı yok. Çok boş insanlar varmışmış. Asıl boş sizsiniz, bot bastığınız hesabı satmaya çalışan vasıfsız insansınız mesela.
Karşılıklı abone yapmış olabilir.
Aynı topun laciverti. Aboneler bir işe yaramadıktan ve tek bir videosu olduktan sonra isterse aynı şekilde 10K abone kassın.

Gerçekten çok boş insanlar var ya. Adamın YouTube hakkında gram bilgisi yok geliyor konuşuyor.

Evet kanka takmamanı öneririm öyle insanları. Başarı görünce batırmak için elinden geleni yapıyorlar :)
Abone sayınızın kaynağı ne peki? Hani herşeyin en iyisini siz en iyi şekilde biliyormuşsunuz ya.. Sadece 35.000 görüntülenmeli tek bir videonuzdan bu kadar abone kasmanızın imkanı yok.
Dostum 1.000 abone 100.000 abone değil ki? Yapılması gerçekten kolay bir iş. ben 100.000 izlenmem varken 1.000 abone olduğumu hatırlıyorum. Her kanalda değişir. Arkadaşım 9.000 izlenmeyle olmuştu. Atavratzenci kanalı 60 Milyon izlenmeye sahip ama 100k abonesi var mesela? Bunları da düşün.

Ya arkadaşlar adam belki diğer videolarını gizledi? Veya teliften dolayı kaldırıldı? 2016'da açılmış hesaba niye tek videosu var diye bot muamelesi yaptınız ki.

Geri
Yukarı