1.400 TL'ye mekanik klavye önerisi

Bütçe
1.400

İplikçi Merdo

Zeptopat
Daha fazla  
Daha önceden Trendyol'dan vooka marka %60 klavye almıştım, gayet iyiydi 6 ay boyunca. Şimdi atıyorum D'ye basıyorum bir kere, "dddddddddd" oluyor. W'ye basıyorum "wwwwwwww" oluyor. Her yöntemi denedim, tek servise göndermedim. Garanti belgesi kayboldu o yüzden yeni klavye almak istiyorum. Önerir misiniz acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Güzel klavye hocam ama bana uzun vadeli lazim. 2 ya da 2.5 yıl gidecek bütçeyi 500 400 TL daha artttırabilirim

Bu gitmez mi dedik? Gider dostum uzun süre. Ak 992 alabilirsin biraz daha artarsan. Amazon Prime üyeliği ile 1800 TL civarı tutuyor.

Ben şahsen RK61 alırdım.

Bu gitmez mi dedik? Gider dostum uzun süre. Ak 992 alabilirsin biraz daha artarsan. Amazon Prime üyeliği ile 1800 TL civarı tutuyor.

Ben şahsen RK61 alırdım.
Saol knk gerçekten

Ben şahsen RK61 alırdım.
Knk bisey dicem bide xpg summoner var ama.o nasıl sence onuda alabilirim.tahmini o kaç yıl gider acaba?

Son düzenleme:
Sağ ol kanka gerçekten

Kanka bir şey diyeceğim bir de XPG Summoner var ama. O nasıl sence onu da alabilirim. Tahmini o kaç yıl gider acaba?

Alınmaz. Yazılımı sorunlu. Yay sesi çekmek istersen al.

Geri
Yukarı