1.5 MB/s ile 70 GB kaç saatte iner?

Battlefield indiriyorum kaç saatte iner?

İlk öncelikle merhaba sende kaç mb/s hızla iniyorsa kendin hesaplayıp bulabilirsin veya torrent indiriyorsan yan tarafta yazacaktır ve 75 GB bir dosya indiriyorsan 10 saat i bulmadan 8-9 saate inebilir bendeki iniş hızına göre (3mb/sn) 1-2 saate inebilir ama sana şöyle yardımcı olabilirim: Senin evinde eski veya yeni fark etmez internet menzil uzatcısı varsa hızını kat kat arttırabilir.

İlk öncelikle merhaba sende kaç MB/s hızla iniyorsa kendin hesaplayıp bulabilirsin veya Torrent indiriyorsan yan tarafta yazacaktır ve 75 GB bir dosya indiriyorsan 10 saat i bulmadan 8-9 saate inebilir bendeki iniş hızına göre (3mb/sn) 1-2 saate inebilir ama sana şöyle yardımcı olabilirim: Senin evinde eski veya yeni fark etmez internet menzil uzatıcısı varsa hızını kat kat arttırabilir.
Hocam bir nevi konuyu hortlatmışsınız, 2 yıl geçmiş bu konuyu açmamın üzerinden. : D

Hocam bir nevi konuyu hortlatmışsınız, 2 yıl geçmiş bu konuyu açmamın üzerinden. Aynen hocam kusura bakma 1940'lardan geliyorum staline bir 2021 güzel haberi verin rica ediyorum efendim lütfen yani yeni oyunlar yeni gamerlar ne bileyim efendim yani 1940'larda GTA 5 bile yoktu 1940'ların sonunda daha yeni menzil uzatici aldim alanı 2/3 yıl oldu vefat ettim.

Yeni konular

Geri
Yukarı