1.5 milyon TL'ye araba önerisi

Damiennns

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba kuzenime araba bakıyoruz. Böyle düşük km serseri arabası bakıyoruz. Body kilitli falan. Önerilerinizi bekliyoruz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Civic FE tatlı bir bodykitle iş yapabilir. Araç hem yeni model hem de 182bg motor gücüne sahip

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
mesela bu şekilde.

Bu kasanın Type R piyasası şu anda ne kadar hocam?

Bu fiyata genç arabası olarak en fiyat/performans olan tartışmasız I20N'dir. Eğer kuzeninizin marka takıntısı varsa r-line golf 8 bakılabilir. Bu fiyat bandına F30 önerecekler olacaktır ama şahsen ben önermem. Bu fiyat bandına bulduğunuz F30 yüksek ihtimal 180.000-200.000 Km'yi geçmiştir ve gencin altında yıpranmış, her köşede yanlamış bitik bir araba olacaktır. Kısacası sizi çok uğraştırır. En iyisi hiç bulaşmamak.

Bu fiyata genç arabası olarak en fiyat/performans olan tartışmasız I20N'dir. Eğer kuzeninizin marka takıntısı varsa r-line golf 8 bakılabilir. Bu fiyat bandına F30 önerecekler olacaktır ama şahsen ben önermem. Bu fiyat bandına bulduğunuz F30 yüksek ihtimal 180.000-200.000 Km'yi geçmiştir ve gencin altında yıpranmış, her köşede yanlamış bitik bir araba olacaktır. Kısacası sizi çok uğraştırır. En iyisi hiç bulaşmamak.
320d F30 lar 130-140binde bu bütçelere bulunabiliyor öyle elden ele gezmiş her köşede yanlamış araçlar da değil dedikleriniz coil takılıp standart paketi m sport diyenler

320d F30'lar 130-140binde bu bütçelere bulunabiliyor öyle elden ele gezmiş her köşede yanlamış araçlar da değil dedikleriniz coil takılıp standart paketi m Sport diyenler.

Sağlam F30 yok boşuna çabalamyın hepsi berbat m paket üretimi F30 da sdaece %30 fdiye biliyorum ama Türkiye'deki F30ların %99'u m paket nasıl oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı