1.5 milyon TL'ye araba önerisi

Bu bütçenin daha altına 0 km SWM G01F alabilir. En büyük avantajı motoru. Mitsubishi'nin motorunu kullanıyor. Çok noktalı enjeksiyonlu Turbo beslemeli bir motora sahip. Yani LPG uyumlu. Direkt enjeksiyonlulara da takılabilir; adına sıvı sistem deniyor ama hem kitler pahalı hem araçta daha fazla montaj-delme oluyor hem de benzini %30 civarında kullanmak zorunda. Çok noktalı enjeksiyona sahip Turbo beslemeli benzinli motorlar az üretiliyor artık. Türkiye'de birde Dacia'nın fabrika çıkışlı LPG'li araçlarında var bu kombinasyon. Benim ilk sıradaki önerim SWM G01F

Sağlam F30 yok boşuna çabalamyın hepsi berbat m paket üretimi F30 da sdaece %30 fdiye biliyorum ama Türkiye'deki F30ların %99'u m paket nasıl oluyor.
Sen yanlış anladın hocam benim bahsettiğim standart paket olan F30 u m sport tampon takılıp m sport diye geçinenleri kastediyorum öyle olan F30 ların çoğu zaten temiz değil.
Ama ilan sitelerine girin 2013 ve üzeri 150bin km altı stock hatasız birçok F30 ilanı görecekseniz dizel motor bakımları düzenli yapıldıysa çok sorunda yaratmıyor bu dediklerimi daha önce bu araca binen tanıyan kişiler anlar.

Bu konuyla ilgili di.

Arac cok guzel ama uretimi bitti bilginiz olsun. Onun disinda Honda Civic onerebilirim sadece yalitimi biraz eksik.

Diyeceğim ne kadar doğru olur bilemiyorum ancak üretimi bittiği için ve Türkiye'de çok fazla olmadığı için bundan 5-10 sene sonra bu arabalar çok değerlenecekmiş gibime geliyor. Daha önce bu tarz özel seri araçlar Türkiye'ye geldi, üretimi bitti ve değerlendi. N'ler de öyle olabilir.

Bu konuyla ilgili di.

Diyeceğim ne kadar doğru olur bilemiyorum ancak üretimi bittiği için ve Türkiye'de çok fazla olmadığı için bundan 5-10 sene sonra bu arabalar çok değerlenecekmiş gibime geliyor. Daha önce bu tarz özel seri araçlar Türkiye'ye geldi, üretimi bitti ve değerlendi. N'ler de öyle olabilir.
Hocam farkli bir marka o tarz model getirirse yine normal bir fiyata bence degerlenmez ama boyle giderse degerlenme ihtimali de var dediginiz gibi haklisiniz ama risk.

Yeni konular

Geri
Yukarı