1.500.000 TL SUV araç önerisi

tlablghn

Hectopat
Daha fazla  
Herkese selam SUV araç almaya karar verdik 1.5m bütçemiz var bu bütçeye göre 2.el olarak şu modeller var;
-Peugeot 3008.
-Peugeot 2008 GT.
-Renault austral.

2021-2023 model arası otomatik önerebileceğiniz araç tavsiyelerinizi bekliyorum benim aklımda olan modeller bunlar kullanan ya da kullanmış olan kişilerin yorumları benim için çok önemli. Şimdiden çok teşekkür ederim.

Hocam Volvo kalitesi ve sağlamlığı tartışılmaz fakat dediğim gibi biraz yaşı küçük araba almak istiyoruz.

Herkese selam SUV araç almaya karar verdik 1.5m bütçemiz var bu bütçeye göre 2.el olarak şu modeller var;
-Peugeot 3008.
-Peugeot 2008 GT.
-Renault austral.

2021-2023 model arası otomatik önerebileceğiniz araç tavsiyelerinizi bekliyorum benim aklımda olan modeller bunlar kullanan ya da kullanmış olan kişilerin yorumları benim için çok önemli. Şimdiden çok teşekkür ederim.

Tucson bakın derim bizzat kullandık boş modelini ağır ama konforlu sağlamdırdı.

1.5 milyon TL'ye araç alacağıma yıllık araç kiralarım.
Ne bakım derdi var, ne tamir, ne sigorta, ne kasko, ne vergi...
Hatta bir vergi levhanız varsa kiralama ve yakıt gideriniz de vergiden düşer.
Para da mevduatta kiralama bedelinin 4 katı faiz getirir.

Hocam kendi aile aracımız olan tucsonu kesinlikle öneririm performans olarak fazlasıyla tatmin kalıcağınızı söyleyebilirim.

Atmosferik modelleri çok da iyi performansı iyi değil kötü değil iyi hatta ama Turbo'lu version ile çok farkları var.

Hocam 2017 modellerde atmosferik olan hangisi.

Nasıl yani size direkt şöyle diyeyim dolu paketler Turbo'lu boş paketler atmosferik yani hangisi diceğim bir şey yok dolu model SE o turboludur.

Yeni konular

Geri
Yukarı