1.500 TL Red Switch klavye önerisi

Bütçe
1500-1800
Hocam şunu kabul edebilirim Gamepower'in en sağlam olduğu konu klavyedir.
En berbat olduğu konu aslında. Tek düzgün klavyesi Calypso. Gerçi iyi olduğu taraf yok neredeyse. Rampage'in laciverti. Klavyeyi alıp da 2-3 ay kullanıp çok güzel klavye demekle olmuyor; klavyelerde kullanılan switch'ler aşırı dandik, ne olduğu bilinmeyen switch'ler olduğu için uzun vadede sorun çıkartıyor. Hatta ilk aylardan bile bazı tuşlarda algılamama yaşanabilir. Mekanik yazınca millet her klavyeyi aynı sanıyor, o zaman neden 2000-3000TL'lere de mekanik klavye satılsın?

En berbat olduğu konu aslında. Tek düzgün klavyesi Calypso. Gerçi iyi olduğu taraf yok neredeyse. Rampage'in laciverti. Klavyeyi alıp da 2-3 ay kullanıp çok güzel klavye demekle olmuyor; klavyelerde kullanılan Switch'ler aşırı dandik, ne olduğu bilinmeyen Switch'ler olduğu için uzun vadede sorun çıkartıyor. Hatta ilk aylardan bile bazı tuşlarda algılamama yaşanabilir. Mekanik yazınca millet her klavyeyi aynı sanıyor, o zaman neden 2000-3000TL'lere de mekanik klavye satılsın?

Hocam ekonomi malum herkes 2000TL bayılamıyor bir klavyeye benim Gamepower'dan tek memnun olduğum konu klavye. Ve karşılaştırdığınız klavyeler. Yani ASUS ROG RX 2000TL klavyeyle
800TL Calypso'yu karşılaştırmak. Yani burada herkes ezici üstünlükle ASUS ROG'un kazanacağını bilir. Ama işte para. Para nerede? Para yok.

Hocam ekonomi malum herkes 2000TL bayılamıyor bir klavyeye benim Gamepower'dan tek memnun olduğum konu klavye. Ve karşılaştırdığınız klavyeler. Yani ASUS ROG RX 2000TL klavyeyle
800TL Calypso'yu karşılaştırmak. Yani burada herkes ezici üstünlükle ASUS ROG'un kazanacağını bilir. Ama işte para. Para nerede? Para yok.
O anlamda demedim zaten. Millet sanıyor ki mekanik yazınca her klavyenin kalitesi aynı. Gidip 500TL'lik mekanik klavye alıyorlar hangi switch konulduğu bile belirsiz, sonra ilk günlerden algılamama sorunu yaşayınca nasıl düzeltirim vs. oluyor. Yoksa tabii Strix Scope RX çok daha iyi.

O anlamda demedim zaten. Millet sanıyor ki mekanik yazınca her klavyenin kalitesi aynı. Gidip 500TL'lik mekanik klavye alıyorlar hangi Switch konulduğu bile belirsiz, sonra ilk günlerden algılamama sorunu yaşayınca nasıl düzeltirim vs. oluyor. Yoksa tabii STRIX scope RX çok daha iyi.

Dediğiniz gibi ucuz mekanik klavye olmaz ama Calypso bayağı güzel bir klavye fiyatına göre. Adamlar su altında CS:GO oynadılar ya uzun kullanım testi videosu da var hatta onda da sıkıntı yok.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ama başka bir Gamepower ürünü direk bozuluyor su altında 2sn temasla.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı