1.500 TL'ye fare önerisi

Basilisk v3X HyperSpeed var.
Teşekkür ederim hocam bakacağım. bir de son konularımda7600x olan konusunda sıvı soğutma düzgün monte edilmiş mi bakabilir misiniz?

Siyah modeli kampanya ile 1700-1800 civarlarına geliyor. Artabilir misiniz?

hocam sanırım indirim bekleyeceğim razer basilisk v3x şuan 2 Bin tl bir haftada noldu anlamadım 500 tl zam geldi bunlara.

Son düzenleme:
Teşekkür ederim hocam bakacağım. Bir de son konularımda7600X olan konusunda sıvı soğutma düzgün monte edilmiş mi bakabilir misiniz?

Hocam sanırım indirim bekleyeceğim Razer Basilisk v3X şu an 2 Bin TL bir haftada ne oldu anlamadım 500 TL zam geldi bunlara.

Evet zamlandılar. M800 Ultra bakın bütçe artıp.

Hocam forumda Delux gecikme süresi fazla diyorlar bir de benim aradağım model böyle bir şey bilginiz var mı?
Bu mouse gibi Wireless olanı hocam.

Gladius 3'ü buradan rate your Gear ile 2000 TL'ye denk getirebilirsin bu arada.

Hocam aklımı bu ergonomik mi deniyor bilmiyorum böyle yanlar elime tam otursun gibi istiyorum ama 1700 tl ye almadım şimdide 2000 tl ye alıcam gibi bide bu rate your gear olayını sordum sitede yazıyo ki 500 tl ye kadar ödül kazanma şansı yakala yani 500 tl yi kesin alıyor muyuz diye sordum geçen hafta cevaplamadı kimse bende araştırmadım zam geldi şimdi cevaplarsanız alacağım sanırım bu modeli.

Mouse pek anlamıyorum 2000 tl bu mousea değer mi hocam bir de vizyon bilgisayar güvenilir mi?

Tutuş modellerine baktım herhalde Palm grip benim akşam el boyutumuda ölçüp yazıcam hocam uyarsa alayım bu modeli.

@keremph sanırım kesin alıyorsun Iade'yi. ASUS'un sitesinden daha iyi öğrenebilirsin. 2000 TL'ye değer. Vizyon bilgisayar ASUS yetkili satıcısıdır, güvenilir.
Hocam acelem yok İndirim de bekleyebilirim ama zam geliyor gibi alayım diyorum şimdiden.

@keremph sanırım kesin alıyorsun Iade'yi. ASUS'un sitesinden daha iyi öğrenebilirsin. 2000 TL'ye değer. Vizyon bilgisayar ASUS yetkili satıcısıdır, güvenilir.
Hocam bir de bu attığınız aimpoint v2 normal modelinden daha ucuz ne farkları var?

Tutuş modellerine baktım herhalde palm grip benim akşam el boyutumuda ölçüp yazacağım hocam uyarsa alayım bu modeli.

Hocam acelem yok indirim de bekleyebilirim ama zam geliyor gibi alayım diyorum şimdiden.

Hocam bir de bu attığınız aimpoint V2 normal modelinden daha ucuz ne farkları var?

Farklar yok, aynı mouse.

Yeni konular

Geri
Yukarı