1.500 TL'ye kadar Legion 5 15ıah7h için 1TB M.2 SSD önerisi

El Patrón

Kilopat
Yer
Samsun
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, bilgisayarıma SSD ekleyeceğim yazma ve okuma hızından dolayı Adata 850 Lite düşünüyordum ama kimse önermiyor. Maksimum 1.500 TL bandında SSD önerilerine açığım, teşekkürler.

Adata 850 Lite yerine çok daha iyi SSD'ler alabilirsiniz.

500 GB istiyorsanız:

Eğer 1 TB olacaksa:

Bütçenizi 200 TL aşabilirseniz:

Adata 850 Lite yerine çok daha iyi SSD'ler alabilirsiniz.

500 GB istiyorsanız:

Eğer 1 TB olacaksa:

Diğer öneri konularında da Kioxia yer alıyor daha önce çok ilgilendim bilgisayar ve parçalarla son 2 senedir o kadar değil böyle bir markaya hiç rastlamadım ve Adata'dan yazma okuma hızı çok çok düşük neden tercih edilmeli farkı nedir acaba?

Diğer öneri konularında da Kioxia yer alıyor daha önce çok ilgilendim bilgisayar ve parçalarla son 2 senedir o kadar değil böyle bir markaya hiç rastlamadım ve Adata'dan yazma okuma hızı çok çok düşük neden tercih edilmeli farkı nedir acaba?
DRAM var. hem teorik/sıralı okume ve yazma değerleri diskin performansı noktasında ana kıstas olmamalı.

DRAM var. Hem teorik/sıralı okume ve yazma değerleri diskin performansı noktasında ana kıstas olmamalı.

DRAM noktasını fazla önemsemiyordum çok bir fark etmez diye ancak herkes DRAM DRAM bahsettiğine göre önemsemek lazım hem normalden daha uygun bir fiyatı var biraz daha bakınıp sipariş vereyim o halde teşekkür ederim.

DRAM noktasını fazla önemsemiyordum çok bir fark etmez diye ancak herkes DRAM DRAM bahsettiğine göre önemsemek lazım hem normalden daha uygun bir fiyatı var biraz daha bakınıp sipariş vereyim o halde teşekkür ederim.
Doğrudan performansa katkısı pek değil. SSD'nin ömrüne katkısı daha fazla.

Geri
Yukarı