1.500 TL'ye okul çantası önerisi

Bu yıl liseye geçiyorum ve 4. sınıftan beri kullandığım çantama veda ediyorum. Liseye yeni geçeceğim için okula ne kadar çok kitap götüreceğim hakkında çok bir bilgim yok. Aşırı kaba bir çanta da taşımak istemiyorum. Buradaki çantayı çok beğendim fakat kitap taşımada yetersiz kalır mı bir fikrim yok. Dediğim gibi bütçe 1.500 TL. Şimdiden yardım eden herkese teşekkürler. @Aurora1
Şuanda üniye gidiyorum ve aynı ürünü kullanıyorum. Bu ürünle liseyi bitirdim. Çok kitap kullanan birisiydim ve oldukça yeterliydi.

Attığın ürün iyi seni üzmez şu anda atılan ürünlere bakıldığında seninki açık ara kalite konusunda önde diye düşünüyorum. Tasarım olarak da sade ve şık duruyor. Bana kalırsa attığın modeli gönül rahatlığı ile tercih edebilirsin.
Şuanda üniye gidiyorum ve aynı ürünü kullanıyorum. Bu ürünle liseyi bitirdim. Çok kitap kullanan birisiydim ve oldukça yeterliydi
Galiba bu çantayı alacağım. Herkese yardımları için teşekkür ederim.

Galiba bu çantayı alacağım. Herkese yardımları için teşekkür ederim.

Rica ederim. Arkadaşın dediği gibi yeni eğitim hayatında başarılar dilerim. 9 sınıf ortam vs iş asıl 10.sınıf dikkat etmen lazım. Özellikle yüksek puanlı üniversite düşünüyorsan 10.sınıf temeline dikkat et.

Bende bir kaç gun once üniversite icin nordhug aldim. Bir bakabilirsin benim cok hoşuma gidiyor.

Rica ederim. Arkadaşın dediği gibi yeni eğitim hayatında başarılar dilerim. 9 sınıf ortam vs iş asıl 10.sınıf dikkat etmen lazım. Özellikle yüksek puanlı üniversite düşünüyorsan 10.sınıf temeline dikkat et.
Rica ederim yeni okul hayatında başarılar diliyorum. Aman 10. sınıfa dikkat :D
Kendimi 9 ve 10'da en az günde 1-2 saat çalışmaya zorlayacağım. 10. Sınıfta zamanla saatleri arttırmaya başlarım. Sizce doğru mu, siz ne önerirsiniz?

Eğer uygulamalı arazi falan yapmıyorsanız 1500₺ sırt çantasına çok gereksiz.

Amazon'da Mark Ryden'lara bakın. Geçen ay almıştım bakarken birçok şık modeli olduğunu gördüm. Çok kaliteli ve klas bir marka.

Yeni konular

Geri
Yukarı