1.500 TL'ye okul çantası önerisi

Kaft almalısın kesinlikle. Üniversite okuyan bir tanıdığın veya akraban varsa onun üzerinden .edu uzantılı mail ile kaydolursan %20 indirimle bütçenden daha uyguna sahip olabilirsin.

Bende bir kaç gun once üniversite icin nordhug aldim. Bir bakabilirsin benim cok hoşuma gidiyor.
Dediğim gibi yapmadıysan iade et yeniden al %20 indirimle alırsın.

Kaft almalısın kesinlikle. Üniversite okuyan bir tanıdığın veya akraban varsa onun üzerinden .edu uzantılı mail ile kaydolursan %20 indirimle bütçenden daha uyguna sahip olabilirsin.

Dediğim gibi yapmadıysan iade et yeniden al %20 indirimle alırsın.
Biliyordum indirimi 1160tl ye aldim.

Bu yıl liseye geçiyorum ve 4. sınıftan beri kullandığım çantama veda ediyorum. Liseye yeni geçeceğim için okula ne kadar çok kitap götüreceğim hakkında çok bir bilgim yok. Aşırı kaba bir çanta da taşımak istemiyorum. Buradaki çantayı çok beğendim fakat kitap taşımada yetersiz kalır mı bir fikrim yok. Dediğim gibi bütçe 1.500 TL. Şimdiden yardım eden herkese teşekkürler. @Aurora1

İkisini de kullandım şu an Nike olanı kullanıyorum pumanın avantajı dışının dayanıklı olması Nike ise taşıması çok rahat tabii ki diğer arkadaşlarınkine de bakabilirsiniz bu arada sadece model arattım ilk çıkanları attım daha ucuza bulabilirsiniz belki.

Galiba bu çantayı alacağım. Herkese yardımları için teşekkür ederim.

Hocam o çantayı kullandım kesin alın benimki yırtılmıştı geri yapılamamıştı çok üzülmüştüm şu an benzer bir modeli kullanıyorum.

İkisini de kullandım şu an Nike olanı kullanıyorum pumanın avantajı dışının dayanıklı olması Nike ise taşıması çok rahat tabii ki diğer arkadaşlarınkine de bakabilirsiniz bu arada sadece model arattım ilk çıkanları attım daha ucuza bulabilirsiniz belki.

Hocam o çantayı kullandım kesin alın benimki yırtılmıştı geri yapılamamıştı çok üzülmüştüm şu an benzer bir modeli kullanıyorum.
Hocam hangisini önerirsiniz? İkisi de güzel duruyor. Sadece lise içinde kullanacağım.

Hocam hangisini önerirsiniz? İkisi de güzel duruyor. Sadece lise içinde kullanacağım.

Bende liseye geçeceğim puma önerimdir ikisi de aynı neredeyse sadece pumanın dışı bir tık daha kalın.

Ama sadece lise içinse şimdi dayanıklılıkta puma daha iyi ama rahatlıkta Nike bir tık daha iyi.

Bence benim attığım kaft çantayı alın. Çok işlevsel bir çanta beğenmezseniz 1 yıl boyunca koşulsuz şartsız iade edebilirsiniz. Üniversite maili ile kayıt olduğunuzda %20 indirim kazanıyorsunuz 3 tane üründe kullanabilirsiniz.

Hocam çok garip geliyor açıkçası. Sizi de kırmak istemiyorum, kusura bakmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı