1.500TL - 2.000TL monitör önerisi

XG2405’ten bile bir tık kötü bir monitör hocam. Hele 24G2U’nun yanında çok sönük kalıyor. 24G2U almak çok daha mantıklı.

Yanisi çıkınca ne oluyormuş? Her monitörde bir kusur vardır, siz gördünüz diye her modelde olacak diye bir şey yok. Attığınız TUF monitörler ghosting sorunlu mesela.
Her model de var dostum, vatan bilgasayara gittim mediamarkta gittim aynı şey TUF monitörlerdeki ghosting problemi doğru, ona bakarsan Aoc dada ghosting var

27” önerebiliceğiniz sorunsuz bir ekran varmıdır daha önce James donkey aldım bozuk geldi.
1080p'de 27 inç önermiyorum fakat illa istiyorsanız:

Her model de var dostum, vatan bilgasayara gittim mediamarkta gittim aynı şey TUF monitörlerdeki ghosting problemi doğru, ona bakarsan AOC dada ghosting var
Biliyorum.
Bu 2 model sorunlu mesela. Ama 24G2U modeli sorunsuz.

SAMSUNG 27" CRG50 FHD 240Hz G-Sync HDMI+DP VA 1500R Kavisli Gaming Monitör fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da Bütçeyi aşarsanız bunu alabilirsiniz aslın da ama ghosting problemi var ben kullanıyorum beni çok rahatsız etmiyor sizi bilemem.
Sorunluysa hiç gerek yok hocam kafam ağrımasın sonra iyi birşey almak istiyorum bütçem dahilinde
1080p'de 27 inç önermiyorum fakat illa istiyorsanız:
Biraz açabilirmisiniz konuyu pek Bilgim yok

Yeni konular

Geri
Yukarı