GTX 1070 için 1.500TL Monitör Önerisi

Haa şimdi işler değişti işte. Ben unutmuştum G-SYNC özelliğini AOC'de hocam :) Şuan AOC öne geçti işte :) Eğer başka öneri ve tavsiyeniz yoksa eğer AOC'de son kararımı veriyorum. 180hz için AOC özelliklerinden vazgeçmek hiç cazip gelmiyor 144hz zaten yeterli bir yenileme oranı benim için 180e geçip siyah detaylarından taviz vermek hiç mantıklı gelmiyor. Bildiğim kadarı ile AOC nin bu modeli Asus'un bahsettiğimiz modelinden daha iyi bir görüntü ve renk deneyimi sunuyor zaten?

Çok teşekkür ederim size ve herkese yardımcı oldugunuz için. Son kararı AOC G2460PG'de vermiş bulunuyorum eğer başka önerileriniz yoksa. Herkese çok teşekkür ederim :)
Hocam PG248Q siyah dengesi varmış.
1472932854207.jpeg

Bu durumda ASUS öne geçiyor.
Ama yine bütçeye göre kendiniz bilirsiniz.

XL2430T de ghosting sıkıntısı var diyen kim acaba :) ilk onu sorgular.

Hocam bir cok forumda XL2430T ve XL2411Z de bug ve ghosting problemi ile sık karşılaşıldığını okudum. O yüzden fikrimi değiştirdim yoksa XL2430T de karar kılmıştım ilk başta.

Hocam PG248Q siyah dengesi varmış.
Eki Görüntüle 185553
Bu durumda ASUS öne geçiyor.
Ama yine bütçeye göre kendiniz bilirsiniz.

Yine derin bir "haydaaa" dedim :D o zaman suan Asus daha mantikli oldu sanirim. Acaba aralarinda renk kalitesine ve tonlama kalitesine dayalı farklar var mı? Eğer yoksa Asus çok daha mantıklı duruyor.

Allah Allah, özellikleri yavaş yavaş keşfediyoruz, bekleyelim bakalım. :mutlu:

Bence çok faydalı bir konu oldu bu hepimiz her gecen gun aydınlanıyoruz :D

Ben de bu monitörden almayı düşünüyorum. Bir kaç sorum olacak. Monitörü aldınız mı? Memnun musunuz? Tavsiye eder misiniz?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı