1.600 TL Monitör Önerisi

kobebryant8

Decapat
Merhaba Arkadaşlar,

Bilgisayar siparişimi verdim. Şimdi sırada monitör kaldı. Bütçem 1.600 TL ve üstü ne yazık ki 10-20 tl bile geçemeyeceğim. Monitörlerde çok sık ölü piksel veya ışık sızması için ve bulunduğum konuma çok yakın olduğu için Vatan'dan almayı planlıyorum.

Sizden ricam 1.600 TL geçmesin. Oyun için alacağım, ona göre önerebilirseniz iyi olur. TN panel sanırsam oyun için en hızlısıymış, biliyorum görüntü kalitesi VA veya IPS kadar iyi değil ama tüplü televizyon gibi olacağını da düşünmüyorum :)

Yorumlarınızı bekliyorum. Ekran kartı 2060 Super Gaming.

İkisi arasındaki farkı bilmiyorum. Eğer indirime girerse:

Şimdiden sağ olun.

Yorumun için teşekkür ederim. Bunu önerme sebebin nedir? İlk ikiden iyi tarafı nedir? VA panel ve TN den yavaş olduğu için ben bundan soğumuştum.

Artık VA ve İPS panellerin hızı gayet iyi ve akıcı. Bu monitör yeni çıktı ve özellikleri gayet iyi. Artık TN panel almanın anlamı yok. Sadece Vatan'dan almasaydın AOC 24G2U önerecektim gayet iyi monitör, paran da cebine kalırdı.
Cevabın için sağol. O zaman 3 asus tercihinden buna en iyi diyorsun.
Bu modele bakılabilir alternatif olarak:
Açıkçası aoc ve viewsonic markalarını sadece ismen biliyorum. Asus bana daha güvenilir geliyor. Seçenekler hakkında yorum yaparsan sevinirim. Ya da 1600 tl ye en iyi hangisiyse onu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı