1.600 TL'ye 2. el RX 570 alınır mı?

1200₺'e var zaten ama içi açılmış oluyor veya mining yapılmış oluyor. Bu kart açılmamış etiketleri üzerinde.

Miningsiz RX5xx kart bulmak devede pire aramaya benzer. Onun yerine direkt düzgün sıcaklıkları olan bir kart aramanızı öneririm çünkü ne kadar ararsanız arayın miningsiz bulmak imkansıza yakın. 3 ay miningsiz RX580 aramış biri olarak ve bulamamış olarak söylüyorum.

Var hocam, isteğe göre de yurt dışından getirebiliyorum. Ama dediğim gibi o karta o kadar vermek israftır.
Ne var şu an elinizde

Miningsiz RX5xx kart bulmak devede pire aramaya benzer. Onun yerine direkt düzgün sıcaklıkları olan bir kart aramanızı öneririm çünkü ne kadar ararsanız arayın miningsiz bulmak imkansıza yakın. 3 ay miningsiz RX580 aramış biri olarak ve bulamamış olarak söylüyorum.
İşin içinden çıkamıyorum. Bütün bütçemi eğitime harcadım. Ekran kartı için idare etmek zorundayım. Bütçem çıkmıyor. En ucuz rx 570 1200₺ içi açılmış bakımı yaptım diyor ama güvenemiyorum ki

Ne var şu an elinizde.

İşin içinden çıkamıyorum. Bütün bütçemi eğitime harcadım. Ekran kartı için idare etmek zorundayım. Bütçem çıkmıyor. En ucuz RX 570 1200₺ içi açılmış bakımı yaptım diyor ama güvenemiyorum ki.

Gerekli testleri yaptırın size geldiğinde de testleri yapın ve Param Güvende ile almaya özen gösterin zaten bir sorun olursa geri gönderirsiniz. Sıcaklıkları 70-75i geçmeyen kartlar alınabilir güzel kartlardır ama fan devri %70 üzeri biraz ses yapar onu da göz önünde bulundurun. Yani örneğin %100 fan ile 70 bir kart %60 fan ile 75 olan bir karttan daha yorulmuştur bunu göz önünde bulundurun.

Şu an bütçemin Max yerindeyim. 1₺ bile çıkamıyorum.

Aynı fiyata kartımı bırakabilirim. RX6600 alınca eski kartım boşa çıktı.

Anlaşırsak istediğin testleri atabilirim. RX 570 4 GB GB aradığın model ile aynı 1 yıl civarı kullandım kutu faturam yok maalesef temiz hatasız kart yükseltme yapmasam kullanmaya devam edecektim hiç açılmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı