1.600TL'ye 144Hz 1ms Curved monitör önerisi

Bu sorunun nedeni ekran kartından. Denetim masası ayarlarını sıfırladım düzeldi. Boş yorum yapmayın.
1.png

AOC C24G1 hakkında ne düşünüyorsun? Kronik bir sorunu var mıdır? Şu an incehesap'ta 1.800TL'ye düşmüş. 1ms için HP X24c 9FM22AA yerine AOC C24G1'e 300TL fazla vermeye değer mi?
Bence değmez.

1ms olması dışında da bir artısını göremedim. O modelin renk gamı yüksek diye hatırlıyordum, o yüzden önermiştim bütçe artarsa diye ama değilmiş.

Bence değmez.

1ms olması dışında da bir artısını göremedim. O modelin renk gamı yüksek diye hatırlıyordum, o yüzden önermiştim bütçe artarsa diye ama değilmiş.
HP X24c monitörünün kutu açılımını izledim, içinden Display Port kablosu çıkmıyor sanırım. Display Port kablosunu neye göre almam gerektiği hakkında pek bilgim yok. Yardımcı olur musun?

HP X24c monitörünün kutu açılımını izledim, içinden Display Port kablosu çıkmıyor sanırım. Display Port kablosunu neye göre almam gerektiği hakkında pek bilgim yok. Yardımcı olur musun?
Maalesef ben de o konuda pek bilgili değilim, yani model öneremem.
Yine de Paggue iyi diye biliyorum bu konularda.

Dostlar sizden bir şey daha rica edeceğim. Aynı özelliklere sahip ama kavisli (curved) ekran yerine düz (flat) ekran monitör önerisinde bulunabilir misiniz?

AOC 24G2U. Kendim de bu modeli kullanıyorum.
Dostum bunun fiyatı bütçemi çok aşıyor.

Size o kadar curved monitör sordum ama dün Amazon'da Philips 242E1GAJ monitörünü sipariş ettim. Ghosting sorunu var diyorlar ama VA panellerde genelde oluyormuş ve azaltmanın da çözümü varmış. Sen ne dersin @SkyRose dostum? Monitör konusunda epey bilgili biri olduğunu düşünüyorum. Philips 242E1GAJ monitörü hakkında düşüncelerin nelerdir öğrenmek isterim.

Dostum bunun fiyatı bütçemi çok aşıyor.

Size o kadar curved monitör sordum ama dün Amazon'da Philips 242E1GAJ monitörünü sipariş ettim. Ghosting sorunu var diyorlar ama VA panellerde genelde oluyormuş ve azaltmanın da çözümü varmış. Sen ne dersin @SkyRose dostum? Monitör konusunda epey bilgili biri olduğunu düşünüyorum. Philips 242E1GAJ monitörü hakkında düşüncelerin nelerdir öğrenmek isterim.
Ghosting olarak evet, epey fazla ghosting var. Diğer VA'lara göre de daha fazla.

Ayarlar ile iyileştirilebilse de yine de çok iyi bir duruma gelmiyor.
Bu yüzden rekabetçi oyunlar için önermem.

Ama hikayeli oyunlar için muazzam bir monitör. Kontrast, renk gamutları, gerçek 8 bit olması, iyi parlaklığı ve üstelik bu fiyata satılması, say say bitmez.

Renk söleni vaat ediyor kağıt üstünde.

Ghosting olarak evet, epey fazla ghosting var. Diğer VA'lara göre de daha fazla.

Ayarlar ile iyileştirilebilse de yine de çok iyi bir duruma gelmiyor.
Bu yüzden rekabetçi oyunlar için önermem.

Ama hikayeli oyunlar için muazzam bir monitör. Kontrast, renk gamutları, gerçek 8 Bit olması, iyi parlaklığı ve üstelik bu fiyata satılması, say say bitmez.

Renk söleni vaat ediyor kağıt üstünde.
Online olarak FPS oyunlarından sadece Valorant oynuyorum, onu da eğlencesine. Daha çok MMORPG, MOBA ve hikayeli oyunlar oynuyorum. Online oyunlarda profesyonel olmak gibi bir çabam da yok. Tek isteğim oynadığım oyunları yüksek ayarlarda ve güzel görsellik sunan bir ekranda oynamak. İşimi görür diye düşünüyorum. Zaten siparişim yola çıkmış. Artık geri dönüş zor 😄 Yardımcı olan herkese teşekkür ederim 😊

Bir de bir şeyi merak ettim. Bu fiyatta ve bu özelliklere sahip bir monitör önerecek olsan bunu mu, yoksa başka bir monitörü mü önerirdin?

Geri
Yukarı