2K Curved 144Hz 1ms monitör tavsiyesi

40000 Tl'ye hiç yaklaşmamış bile indirimle :D Şu anda 60000 görünüyor 5000lere inse tadından yenmez.

Uykulu bakınca karıştırmışım kusura bakmayın 😁 G7'yi indirimde 4000TL'ye bulabilmek gerçekten mümkün olur mu şu an 6000 tl civarında
Bir kullanıcı 5000TL iken 4000TL'ye almıştı. Tabii Türkiye şu an buna ne kadar izin verir, bilmem.

İndirim kovalamak iyidir tabi ama bu piyasada 4000e bence inmez . Bendeki ASus pheonix Rx550 modelinde 1 HDMI 1 DP 1 DVI var . Bunlardan birini VGA'ya dönüştürüp kullanabilirsiniz sanırım sorun olacağını sanmıyorum. Monitörü alabiliyorsanız bence alın eski olanda sürünmeyin Rx550 2kda görüntü felan verir film dizi izlemek ya da günlük işleri halletmek için. Tabi oyun LOL/Valorant/CsGo haricinde zor olur. 6000TLlere çıkmak istemiyorsanız da MSI Mag272cqr 3-4bin TL aralığında bence rakipsiz.

Aynı bütçede ben de monitör arıyorum ama bu bütçede her monitörün inanılmaz sorunları var :( m27q ve dell S2721DGF arasında kaldım en son. Tavsiyelere açığım....

Aynı bütçede ben de monitör arıyorum ama bu bütçede her monitörün inanılmaz sorunları var :( M.27Q ve Dell S2721DGF arasında kaldım en son. Tavsiyelere açığım...

Tam bütçenizi bilmiyorum ama ben Dell S2721DGF tercih ederdim sanırım. Ne için kullanacağınıza da bağlı tabii ki. Ama fiyatına değer mi bilmiyorum.

İndirim kovalamak iyidir tabii ama bu piyasada 4000e bence inmez. Bendeki ASUS Phoenix RX550 modelinde 1 HDMI 1 DP 1 DVI var. Bunlardan birini VGA'ya dönüştürüp kullanabilirsiniz sanırım sorun olacağını sanmıyorum. Monitörü alabiliyorsanız bence alın eski olanda sürünmeyin RX550 2K'da görüntü falan verir film dizi izlemek ya da günlük işleri halletmek için. Tabi oyun LOL/Valorant/CsGo haricinde zor olur. 6000TL'lere çıkmak istemiyorsanız da MSI MAG272CQR 3-4bin TL aralığında bence rakipsiz.

Sanırım biraz zorlayıp G7 almayı düşünüyorum. Fiyatına değer mi o kafama takıldı.
Dönüştürücü için almamı önerebileceğiniz bir ürün var mı? Bir de HDMI to VGA mı yoksa VGA to HDMI mı almam gerekiyor? Elimde VGA çıkışlı bir monitör ve VGA kablom var. En kaliteli olarak şu ürünü buldum ama biraz pahalı. Sizce alınır mı?

Son düzenleme:
Tam bütçenizi bilmiyorum ama ben Dell S2721DGF tercih ederdim sanırım. Ne için kullanacağınıza da bağlı tabii ki. Ama fiyatına değer mi bilmiyorum.

Sanırım biraz zorlayıp G7 almayı düşünüyorum. Fiyatına değer mi o kafama takıldı.
Dönüştürücü için almamı önerebileceğiniz bir ürün var mı? Bir de HDMI to VGA mı yoksa VGA to HDMI mı almam gerekiyor? Elimde VGA çıkışlı bir monitör ve VGA kablom var. En kaliteli olarak şu ürünü buldum ama biraz pahalı. Sizce alınır mı?

G7 gerçekten çok pahalı ya bilemiyorum değer mi. Ben 3.5-4000 arası bir şey bakıyorum ama hayırlısı bakalım daha bulamadım.

G7 gerçekten çok pahalı ya bilemiyorum değer mi. Ben 3.5-4000 arası bir şey bakıyorum ama hayırlısı bakalım daha bulamadım.
Bir kullanıcı 5000TL iken 4000TL'ye almıştı. Tabii Türkiye şu an buna ne kadar izin verir, bilmem.
Şu monitör hakkında ne düşünüyorsunuz? G7'ye göre uygun fiyatlı alternatif gibi geldi bana. Açıkçası 240Hz kullanır mıyım, pek sanmıyorum. FPS türü oyun da oynamayı düşünmüyorum. Odyssey'nin pahalı olmasının bir sebebi de 240Hz olması sanırım öyle okumuştum. Açıkçası bir şeyler izleyip oyun oynayacağım için 32 inç bir monitör de güzel olur diye düşündüm.

Geri
Yukarı