1.700 TL'ye klavye önerisi

Bütçe
1700
Bunu bende düşünüyordum, yay sesi falan var dediler vazgeçme aşamasındayım.
2 haftadır kullanıyorum arada yazılım sapıtıyor o yüzden ayarını yapıp hiç kurcalamamak lazım.
Çınlama sesine ben alıştım kulağımda kulaklık olduğu için 0 çınlama sesi geliyor.
Lakin çıplak kulakla klavyeye yaklaşıp sırayla tuşlara basınca maalesef çınlama sesi rahatsız ediyor.
1 ay önce yurtdışından aldığım ak680 klavye gelmeyince 1499 TL ye Summoner'in indirimde olduğunu görüp yapıştırdım hemen.

2 haftadır kullanıyorum arada yazılım sapıtıyor o yüzden ayarını yapıp hiç kurcalamamak lazım.
Çınlama sesine ben alıştım kulağımda kulaklık olduğu için 0 çınlama sesi geliyor.
Lakin çıplak kulakla klavyeye yaklaşıp sırayla tuşlara basınca maalesef çınlama sesi rahatsız ediyor.
1 ay önce yurt dışından aldığım AK680 klavye gelmeyince 1499 TL'ye Summoner'in indirimde olduğunu görüp yapıştırdım hemen.

Hocam ben ömürlük almak istiyorum o süre zarfında çınlama sesi ve yazılımsal sıkıntı çekmek istemiyorum.

Değiştirilebilir şeyler. Türk pazarında hiçbir klavye yok. En azından %100 kalmadı.

Hocam Amazon'dan falan TKL alsam var mı peki bu bütçede alınabilir klavye?
Numpad olmaması ileride oyunlarda sıkıntı yaratır mı?

Hocam ben ömürlük almak istiyorum o süre zarfında çınlama sesi ve yazılımsal sıkıntı çekmek istemiyorum.

Hocam Amazon'dan falan TKL alsam var mı peki bu bütçede alınabilir klavye?
Numpad olmaması ileride oyunlarda sıkıntı yaratır mı?
2k bandına düşebilir 1 ay içinde.

Geri
Yukarı