1.75 boy 76 kilo normal mi?

TimurCan07

Hectopat
Yer
antalya
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
91 kiloyken başladığım kilo verme serüvenine neredeyse hiç spor yapmadan yemeyerek 2.5 ay civarında 76 kiloya düştüm yağ oranım 26 civarından 18 civarına düştü sizce daha kilo vermeli miyim yoksa şu an normal miyimdir?

91 kiloyken başladığım kilo verme serüvenine neredeyse hiç spor yapmadan yemeyerek 2.5 ay civarında 76 kiloya düştüm yağ oranım 26 civarından 18 civarına düştü sizce daha kilo vermeli miyim yoksa şu an normal miyimdir?

Bende seninle aynı boydayım ve yaklaşık 3 hafta önce başladığım diyette 72'den 65e kadar düştüm. Bana kalırsa bir 5 kilo daha versen yeterli olur.

Bence ideal kilonuzdasınız ama vermek isterseniz direkt kilo olarak değil de biraz egzersiz de ekleyerek protein ağırlıklı beslenip yağ yakımına giderek çok daha estetik bir görünüm hedefi yapabilirsiniz.

Bence ideal kilonuzdasınız ama vermek isterseniz direkt kilo olarak değil de biraz egzersiz de ekleyerek protein ağırlıklı beslenip yağ yakımına giderek çok daha estetik bir görünüm hedefi yapabilirsiniz.

Hocam çok haklısınız fakat eğer okuyan bir kişiyseniz egzersiz işi ciddi manada zor oluyor.

Ya hedefim 70e düşüp spora başlamak.
Mantıklımıdır?

Hedefin spora başlamaksa neden spor ile beraber kilo vermedin? daha şekilli olurdu en azından vücudun. Bence şimdi başla zaman kaybetme.

Hedefin spora başlamaksa neden spor ile beraber kilo vermedin? Daha şekilli olurdu en azından vücudun. Bence şimdi başla zaman kaybetme.

Yaşın 16+ ise boy kilo oranın iyi.

Ne kadar erken başlanırsa o kadar iyi hocam. Hızlı ve düzgün kilo vermenin ve kilo almanın en iyi yolu spordur.

Kendimden biliyorum ne zaman spora başlasam kilo veremiyorum çok yemek yiyesim geliyor tam istediğim kiloya gelip kilomu koruyup kardiyo yapacağım kafamdan duman çıkana kadar :D

Geri
Yukarı