1.78 olur muyum?

İyi protein alıp iyi beslenirseniz ve bir de spor da yaparsanız o boylar da olursunuz hocam.

Genlerini bilemediğimize göre? Bunu doktorlar bile yalnızca tahmin edebilirken buradaki insanların bileceğini düşünmek gerçekten garip.

Hocam öyle demeyin babamın boyu 1.75 annemin 1.60 ben daha 18 yaşındayım yani gelişimim tam olarak bitmedi boyum 1.89 her insandan insana mutlaka değişir ama iyi beslenmek spor yapmak mutlaka fark yaratacaktır.

Olabilir de olmayabilir de. Yaklaşık 22 yaşa kadar uzama devam eder fakat zaman geçtikçr daha az uzarsınız. Olası bir boy atma yaşamaz iseniz boyunuz bu civarda olur.

İyi protein alıp iyi beslenirseniz ve bir de spor da yaparsanız o boylar da olursunuz hocam.

Hocam öyle demeyin babamın boyu 1.75 annemin 1.60 ben daha 18 yaşındayım yani gelişimim tam olarak bitmedi boyum 1.89 her insandan insana mutlaka değişir ama iyi beslenmek spor yapmak mutlaka fark yaratacaktır.

Dostum iyi beslenip spor yapma şansı var yapmama şansı da var. Kendi ağzınla dediğin gibi bir çok değişken var bu işin içinde. Ayrıca genler de işin içinde. Doktorlar bile çözemezken bu tür durumları sizce buraya sorulması saçma değil mi?

Dostum iyi beslenip spor yapma şansı var yapmama şansı da var. Kendi ağzınla dediğin gibi birçok değişken var bu işin içinde. Ayrıca genler de işin içinde. Doktorlar bile çözemezken bu tür durumları sizce buraya sorulması saçma değil mi?

Saçmalık payı mutlaka var, ben sadece kendimden örnek göstererek fikir sunuyorum yapabilir yapamaz orasına ben karışamam. :)

Geri
Yukarı