1.80 boy için oyuncu - çalışma koltuğu önerisi

ibrahimkekec

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Grafik Tasarımcı
Merhaba. Mesleğim gereği bilgisayar başında uzun süre oturuyorum. Boyum 1.80, kilom 85.
Önerebileceğiniz oyuncu-çalışma koltuğu var mıdır?

Boyum 1.75, kilom 85. 6-7 ay evvel xMax oyuncu koltuğu aldım. Gayet memnunum. Herhangi bir sorun olduğunda da Whatsapp üzerinden hemen geri dönüş yapıyorlar. Fiyatı diğerlerine göre daha makul ve konforlu. İşim gereği ben de uzun saatler bilgisayar başındayım. Önceden kullandığım xDrive 15'liden çok çok daha rahat. Ayarlanabilir bel boyun desteği ve tam yatma fonksiyonları vs. mevcut. Diğerlerinden bir eksiği yok. Bakmanızı tavsiye ederim.

Boyum 1.75 , kilom 85. 6-7 ay evvel xMax oyuncu koltuğu aldım. Gayet memnunum herhangi bir sorun olduğunda da Whatsapp üzerinden hemen geri dönüş yapıyorlar. Fiyatı diğerlerine göre daha makul ve konforlu. İşim gereği ben de uzun saatler bilgisayar başındayım. Önceden kullandığım xDrive 15'liden çok çok daha rahat. Ayarlanabilir bel boyun desteği ve tam yatma fonksiyonları vs. mevcut diğerlerinden bir eksiği yok. Bakmanızı tavsiye ederim.
Teşekkür ederim ama şuan Xdrive 15'li 1.400₺, Xmax benim gördüğüm kadarıyla 1.900₺
Ben yanlış yere mi baktım acaba?

1.150₺'ye de var ama senin kullandığın model tam olarak hangisi. Almışken ucuza kaçmadan kaliteli olsun istiyorum.

1636462068751.png

1636462076566.png

Başka modelleri de mevcut. Ben Evoque modelini kullanıyorum. xDrive 15'li alıp satmış olarak söylüyorum hafif boyunuz ve kilonuz varsa sizi rahat ettirmeyecek bir koltuktur. Oturma yeri gerçekten çok dar (33cm) ve yan çıkıntıları sizi rahatsız eder bacaklarınızı açamazsınız. Uzun süreli oturumda minderi ince altındaki mekanizma sizi rahatsız eder.
1100TL'ye almıştım.
1250 TL olarak gördüm. https://www.trendyol.com/xmax/evoqu...171474124?boutiqueId=587905&merchantId=384364
Yakın olduğu için şubelerine gidip hepsini denemiştim tek tek en rahat buydu. İkitelli'ye yakınsanız gidip deneyebilirsiniz.
Ayrıca başka bir arkadaşıma XPrime aldırdık ancak malzemesi bir hayli sert. DX Racer da denedim o da gayet iyi ancak fiyatları uçmuş. xDrive Akıncı denedim rahattı ancak yatırma fonksiyonu kısıtlı.

Son düzenleme:
Başka modelleri de mevcut. Ben Evoque modelini kullanıyorum. xDrive 15'li alıp satmış olarak söylüyorum hafif boyunuz ve kilonuz varsa sizi rahat ettirmeyecek bir koltuktur. Oturma yeri gerçekten çok dar (33cm) ve yan çıkıntıları sizi rahatsız eder bacaklarınızı açamazsınız. Uzun süreli oturumda minderi ince altındaki mekanizma sizi rahatsız eder.
1100TL'ye almıştım.
1250 TL olarak gördüm. https://www.trendyol.com/xmax/evoqu...171474124?boutiqueId=587905&merchantId=384364
Yakın olduğu için şubelerine gidip hepsini denemiştim tek tek en rahat buydu. İkitelli'ye yakınsanız gidip deneyebilirsiniz.
Ayrıca başka bir arkadaşıma XPrime aldırdık ancak malzemesi bir hayli sert. DX Racer da denedim o da gayet iyi ancak fiyatları uçmuş. xDrive Akıncı denedim rahattı ancak yatırma fonksiyonu kısıtlı.
Çok teşekkür ederim hocam. Sipariş verdim aradım telefonla bu akşam gelip teslim edecekmiş. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı