1 ay rapor alınıp 27 gün raporlu 2 gün özürsüz devamsızlıkla sınıfta kalınır mı?

megatrends

Femtopat
Daha fazla  
Kazadan dolayı 1 ay raporum var fakat e okulda 27 gün raporlu 2 gün özürsüz gözüküyor. Sınıfta mı kalıyorum? Biri kalıyorsun diyor biri 8 günün daha var diyor anlamadım. Ne yapacağım? İşimi şansa bırakmak istemiyorum. Eğer 1 veya 2 günüm varsa hiç gitmek istemiyorum. Zaten her türlü seneye bir daha okuyacağım galiba çünkü her an hasta veya başıma kaza gelebiliyor, zorbalık da görüyorum o sınıftan ama 8 günse mecbur dayanacağız.

Tedavinizle ilgili yönetmelikte yazan kısım sizi ilgilendiriyor mu bir bakın isterseniz. Duruma göre 60 güne sahip olabilirsiniz.

Şu anlık toplam 30 gün olarak kabul edersek, 1 gününüz var.

Tedavinizle ilgili yönetmelikte yazan kısım sizi ilgilendiriyor mu bir bakın isterseniz. Duruma göre 60 güne sahip olabilirsiniz.

Şu anlık toplam 30 gün olarak kabul edersek, 1 gününüz var.

Gitmem, zaten doktor 1 hafta daha verecekti. Şimdiden geçmiş olsun diyelim bana o zaman. 1 gün için işimi şansa atmam. O kadar zorbalığı yerim bir de yanlışlıkla bir şey olur gelemem vallahi. 1dk bile o okulda durmak eziyet artık. Ne yapalım 9 ay daha düzgün bir şekilde okurum artık.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı