1 aydır karşıma çıkan garip siteler

Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
I7 10700F Zotac Gaming 3080TI/3070TI Playstation 5 Digital Edition ( diğer ayrıntılar hakkımda kısmında)
Meslek
Öğrenci
1 aydır sürekli karşıma böyle saçma saçma isimde diğer ülkelerin uzantısı çıkıyor. Bunlardan nasıl kurtulacağım? Bazen dikkatsizliğime geliyor basıyorum, aşırı gıcık kaptım.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-03-07 153239.png
    Ekran görüntüsü 2023-03-07 153239.png
    124,4 KB · Görüntüleme: 145
Son düzenleyen: Moderatör:
SEO'yu kötüye kullanarak sayfalarını en ön sayfaya çıkarıyorlar. Vallahi ben de bıktım bazen yanlışlıkla tıklıyorum linki okumadan, başıma bir şey gelecek diye korkuyorum.

Google'ı bitirecek güncellemeleri. Geçen yıl mı bilmiyorum getirdikleri bir özellik ile bu tarz açıklarla bu siteler çıkmaya başladı çok denediler bir türlü kurtulamadılar birkaç güncelleme ile azalmıştı ama hala çok sayıda çıkıyor bunlar arama sonuçlarında. Bu hatayı hala düzeltecek gibi de durmyorlar.

Google'ın problemi. Herkes şikayetçi. Google hiçbir şey yapmıyor. Bing hazır yapay zeka da getirip arama sonuçlarını çok iyileştirmişken, Google sanki Bing'e daha da yol açmaya çalışıyor gibi davranıyor. Bu yaşadığınız sorunu ekşi sözlük gibi sözlüklerde ve diğer teknoloji forumlarında da çok yaşayan var. Ben de çok yaşıyorum.

Geri
Yukarı