1 aydır internet aşırı yavaşladı

vaxq

Decapat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Son 1 aydır internetim aşırı yavaşlamış durumda, pingi geçtim çoğu oyuna giremiyorum bile. Ethernet'le bağlıyım.

Turkcell.

Evde yaşayan diğer kişiler çok sıkıntı görmüyor, özellikle benim bilgisayarımda ağır derecede bir yavaşlama var.
kablonuzda sorun olabilir mi? halı altından götürüyorsanız fazla ezilmiş olabilir vesaire vesaire

Şöyle bir cümle kurabilirsin: Benim internetim sürekli azalıyor/kesiliyor. Tüm cihazlarda sıkıntı yaşıyorum. Burayı aradım düzelmedi. Gelip bizzat kontrol edilmesini talep/rica ediyorum.

Böyle bir cümle kurabilirsin. Uzaktan ayarlama falan yapılıyor. Düzelmediği zaman bir daha ara. Sonunda arıza kaydı oluştururlar. Yetkili servis evinize kadar gelir.

Şöyle bir cümle kurabilirsin: Benim internetim sürekli azalıyor/kesiliyor. Tüm cihazlarda sıkıntı yaşıyorum. Burayı aradım düzelmedi. Gelip bizzat kontrol edilmesini talep/rica ediyorum.

Böyle bir cümle kurabilirsin. Uzaktan ayarlama falan yapılıyor. Düzelmediği zaman bir daha ara. Sonunda arıza kaydı oluştururlar. Yetkili servis evinize kadar gelir.
Yarın bi sorayım hocam.

Geri
Yukarı