1 aylık ev interneti kullanımı

Bir de AKN'li internette dene bunu :).
1582227414445.png

Hocam paketiniz ve modeminiz nedir?
Ek olarak Wi-Fi arttırıcı kullanıyor musunuz? Paketin hangi kampanyaya dahil olduğunuzda söyleme imkanınız var mı?
Değerlerini nedir? DOWN ve UP hızları yani?
@Odyofil teşekkürler.

Bende 80 down 4 up var. İnterneti aktif olarak iki kişi kullanıyoruz. Turknet kullandığımdan 80 down alınca ses ediyorlar mı diye kotayı 800 gb ye çıkardım boşa indir sil yaparak. Baktım ses etmiyorlar normal kullanıma geri döndüm. Şu an ortalama 400 gb de geziniyorum.

Hocam paketiniz ve modeminiz nedir?
Ek olarak Wi-Fi arttırıcı kullanıyor musunuz? Paketin hangi kampanyaya dahil olduğunuzda söyleme imkanınız var mı?
Değerlerini nedir? DOWN ve UP hızları yani?
@Odyofil teşekkürler.
Paketim hangi paket bilmiyorum ama 50 Mbit internet için aylık 130 ödüyorum. Download hızı 47.5 upload hızı ise 4.5

Wifi arttırıcı kullanıyorum.

İlk aldığım zamanlarda aylık 1.5 tb indirme- gönderme yapmıştım. Şimdi eskisi kadar kullanmıyorum.
Sokak başındaki ADSL saha dolabını VDSL ile değiştirdiler. 1 ay sonra saha dolabı aktif edilince kullanımlarım daha da artar gibi duruyor.
Opera Anlık Görüntü_2020-02-21_033234_192.168.8.1.png

115 GB telefon-300 GB dan biraz az PC bu sadece benim kullanımlarım evde ki diğer kişileri bilmiyorum ama muhtemelen 1 TB ın üstünde bir kullanımımız var.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı