1 aylık telsiz kullanım ücreti nasıl bu kadar fazla olabilir?

end.ardaa

Decapat
Daha fazla  
Dün hat taşıma talebinde bulundum.1 aylık telsiz kullanım ücreti nasıl 66TL olabiliyor?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230528_000855_com.android.mms.jpg
    Screenshot_20230528_000855_com.android.mms.jpg
    80 KB · Görüntüleme: 132
Telsiz kullanım ücreti yıllık 113 TL. Mayıs ayına kadar hiç ödemediyseniz birikmiştir büyük ihtimal. Faturalı hatlarda taksitle alınıyor. Faturasız hatlar için tekte mi alınıyor tam bilmiyorum.

Sanırsam faturalıdan faturasıza geçiş sağladınız. Mayıs ayına kadar da faturalı hattınız olduğu için telsiz kullanımını taksit taksit ödüyordunuz. Şimdi faturasıza geçince kalan 6 ayın telsiz kullanım ücreti numaranıza yansıtıldı. Faturalıdan devam etseydiniz taksit taksit ödemeye devam edecektiniz.

Vodafone 1 yıl boyunca vergiyi tahsil etmedi ve faizsiz olarak tekte ödedim.

Evet Vodafone bu konuda iyi ben de aynı şekilde ödüyorum ancak bir yakınım bana hattında para kalmadığını acil yüklemesi gerektiğini yüklemediği taktirde fazladan yüksek bir ücret alınacağını söylemişti, alınmıştı da. Tam bilgi sahibi değilim yaşamadım hiç.

24 aylık kullanım ücretim 176tl mi neymiş ben dijitalden paket yüklüyorum nasıl çıkabiliyor bu kadar
Merhaba hocam Türk Telekom çalışanıyım hattında paket yüklesen dahi aylık vergi kesilmez. Birikmiş vergilerde toplu olarak tahsil edilir. Eğer ki faturalıdan faturasıza geçtiysen toplu vergi çıkartabilir ya da dediğim gibi hep faturasız isen birikmiş borcun bu.

Merhaba hocam Türk Telekom çalışanıyım hattında paket yüklesen dahi aylık vergi kesilmez. Birikmiş vergilerde toplu olarak tahsil edilir. Eğer ki faturalıdan faturasıza geçtiysen toplu vergi çıkartabilir ya da dediğim gibi hep faturasız isen birikmiş borcun bu.

Merhaba internet konusunda ve gerek kalite gerek memnuniyet konusunda hangi firmayı önerirsiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı