Satılık 1 aylık Xbox Game Pass Ultimate kodu 50 TL

Hocam bu kodların son kullanma tarihleri hakkında bilginiz var mıdır?
Mesela ben 12 tane aldım, bir yıl boyunca bittikçe basacağım diyelim. Kodun de-aktif olma ihtimali nedir?
Kodun de-aktif olması söz konusu değil. Son kullanım tarihi Aralık 2022'dir. En fazla 7 adet alabilirsiniz. Her bittiğinde tekrar tekrar kullanabilirsiniz.
Discord nitroyu önceden nitro olan hesapta kullanabiliyormuyuz?
Maalesef, Discord Nitro sadece daha önce Nitro sahibi olmamız kişilere özel.

Kendisinden gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz, kendisi çok iyi birisi. Yeniden teşekkür ediyorum :)

Arkadaşlar tekrardan kod aldım, kod'da sorun çıkınca arkadaş ilgilenip yenisini verdi. Kesinlikle çok güvenilir satıcı. Gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.

Arkadaşlar tekrardan kod aldım, kod'da sorun çıkınca arkadaş ilgilenip yenisini verdi. Kesinlikle çok güvenilir satıcı. Gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.
Çok teşekkür ediyorum olumlu yorumunuz için. Kusura bakmayın oluşan sorun için. İyi günler, iyi oyunlar dilerim :)

@kaane hocama Discord'dan ulaştım, ödeme sonrası kodu saniyeler içerisinde tarafıma ulaştırdı ve sorunsuz bir şekilde kodu kullandım. Güvenilir ve hızlı bir alışveriş oldu, teşekkürler.

@kaane hocama Discord'dan ulaştım, ödeme sonrası kodu saniyeler içerisinde tarafıma ulaştırdı ve sorunsuz bir şekilde kodu kullandım. Güvenilir ve hızlı bir alışveriş oldu, teşekkürler.
Teşekkür ediyorum bu güzel yorumunuz için. İyi oyunlar diliyorum! :)

1 aylık Xbox Game Pass Ultimate satıyorum.

Hiçbir engel olmadan daha önceden kod kullandığınız hesapta istediğiniz gibi kullanabilirsiniz!
  • Çalışmayan kod yoktur, çalışmıyorsa yenisi verilecektir.
  • Kodu etkinleştirmek için kart bilgisi girilmeli, içinde 2-3 TL bulunan bir sanal kart ile halledebilirsiniz.
  • Kodu kullandıktan sonra size Discord için 3 aylık Nitro kodu vermektedir.
  • Birden fazla kod alırsanız üst üste kullanabilirsiniz.
  • Daha önceden kod kullandığınız hesapta kullanabilirsiniz.
1 adet 1 aylık Game Pass Ultimate kodu 8 TL
Toplu alımlar için indirim yapılır.
Güncel Stok: 100+

Ödeme: Papara, ininal veya havale/eft.
Discord: kaaniergul#9528 (ekleyemediyseniz Discord adresinizi yazabilirsiniz.)
Discord adresiniz yoksa farklı bir iletişim adresinizi yazabilirsiniz, anında geri döneceğim.
İstek yolladım hocam.
Arkadaş ilgilendi sağ olsun, güvenebilirsiniz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı